Pagatavo saldējumu mājās! Recepte

Publicēts: 07.06.2018 06:05

Pagatavot saldējumu mājās nav nemaz tik grūti un tā brīnumainā garša ir neaprakstāma. Pats labākais ir tas, ka tu vari izvēlēties pievienot savus mīļākos augļus un citas garšvielas. 

Nepieciešams:
6 olu dzeltenumi (no mājās audzētu vistu olām!)
1 litrs saldā krējuma
10 ēdamkarotes cukura 
130 g iebiezinātā piena ar cukuru

Vispirms olu dzeltenumus atdali no baltuma - dzeltenumam pievieno 6 ēdamkarotes cukura. Masu rūpīgi sakul, līdz dzeltenums kļūst gaišs. Tad saldo krējumu sakul ar 4 ēdamkarotēm cukura. Saputotajam putukrējumam pievieno sakultos olu dzeltenumus un rūpīgi sakul. Masai pievieno 130 g iebiezinātā piena (tas neļaus saldējumam sasalt pārslās, bet gan īstā saldējuma masā). Masu atkal rūpīgi sakul, tad traukam pārklāj pārtikas plēvi un ievieto saldētavā uz trīs stundām. Pēc tam - saldējums gatavs!

Pievērs uzmanību, lai sastāvdaļas būtu istabas temperatūrā un šoreiz labāk neizmanto mikseri, bet gan kult ar rokām, to darīt var bērni.

Foto avots: Shutterstock.com

Lietotne atputasbazes.lv ģimenes ceļojuma plānošanai

Interesanti ceļojuma galamērķi atrodami vietnē atputasbazes.lv un tai piesaistītajā mobilajā lietotnē Resttour.com. Lasīt tālāk »

Vasaras nakts teltī - veselīgi un interesanti

Savu telti kopā ar bērniem varat uzcelt savas mājas pagalmā, bet, ja nav tādas iespējas vai vēlmes, dažādi ar tūrismu saistīti uzņēmumi piedāvā telšu vietas. Bērniem tas būs īpaši neparasts piedzīvojums. Lasīt tālāk »

Noformē ar mazbērniem ievārījuma burciņas

Vasara ir laiks, kad dabas veltes gatavojam ziemai. Īpaši salds un aizraujošs ir ogu ievārījuma pagatavošanas laiks. Vai tu zini, ka tikpat svarīga kā pati pagatavošana ir arī burciņu noformēšana? Lasīt tālāk »

Paaudžu sieviešu vai vīriešu pašiņš

Saorganizē kopbildi, kurā vairāku paaudžu sievietes vai vīrieši. Piemēram, meita, mamma, vecmamma un vecvecmamma. Ja tā nebūs klasiska bilde, bet gan pašiņš jeb “selfijs”, var izdoties visai jautri mirkļi. Lasīt tālāk »

Kopīga istabas pārkārtošana - ikdienas atsvaidzināšanai

Tev šķiet, ka ģimene ieslīgusi rutīnā? Radi pārmaiņas jūsu dzīvesvietā! Tev nav jāiegulda nauda, lai uzburtu jaunu noskaņu mājā, nepieciešams tikai pārbīdīt mēbeles vai pārvietot dekorus.  Lasīt tālāk »