Sasildi mazbērnu ar kopīgi meistarotu segu

Publicēts: 07.06.2018 09:05

Pašu darināta sedziņa, kopīga darbošanās un prieks par padarīto būs ikvienam. Iemāci saviem mazbērniem adīt, tamborēt, šūt, tiekties pēc kopīgiem mērķiem un būt pacietīgiem. 

Vispirms kopā ar mazbērniem dodies uz veikalu vai savu dzijas kasti, izvēlēties kamolus sev tīkamās krāsās. Tad jāķeras klāt lielajam mācīšanas procesam! Esi pacietīgs arī tu, kamēr mazās rociņas iemācās turēt adatu un veidot dzijas mezglus. Tavs un mazbērnu uzdevums ir sagatavot daudz, nelielus, krāsainus, tamborētus vai adītus dzijas kvadrātiņus. Tas būs diezgan ilgs process, bet gandarījums, kad kopīgi ķersieties klāt kvadrātiņu sašūšanai, būs īsts brīnums. 

Kad sega ir gatava vienojaties, vai tā paliks pie vecmāmiņas un vectētiņa, lai tos sasildītu drūmos vakaros vai ceļos līdzi mazbērniem. 

Foto avots: Shutterstock.com

Lietotne atputasbazes.lv ģimenes ceļojuma plānošanai

Interesanti ceļojuma galamērķi atrodami vietnē atputasbazes.lv un tai piesaistītajā mobilajā lietotnē Resttour.com. Lasīt tālāk »

Vasaras nakts teltī - veselīgi un interesanti

Savu telti kopā ar bērniem varat uzcelt savas mājas pagalmā, bet, ja nav tādas iespējas vai vēlmes, dažādi ar tūrismu saistīti uzņēmumi piedāvā telšu vietas. Bērniem tas būs īpaši neparasts piedzīvojums. Lasīt tālāk »

Noformē ar mazbērniem ievārījuma burciņas

Vasara ir laiks, kad dabas veltes gatavojam ziemai. Īpaši salds un aizraujošs ir ogu ievārījuma pagatavošanas laiks. Vai tu zini, ka tikpat svarīga kā pati pagatavošana ir arī burciņu noformēšana? Lasīt tālāk »

Paaudžu sieviešu vai vīriešu pašiņš

Saorganizē kopbildi, kurā vairāku paaudžu sievietes vai vīrieši. Piemēram, meita, mamma, vecmamma un vecvecmamma. Ja tā nebūs klasiska bilde, bet gan pašiņš jeb “selfijs”, var izdoties visai jautri mirkļi. Lasīt tālāk »

Kopīga istabas pārkārtošana - ikdienas atsvaidzināšanai

Tev šķiet, ka ģimene ieslīgusi rutīnā? Radi pārmaiņas jūsu dzīvesvietā! Tev nav jāiegulda nauda, lai uzburtu jaunu noskaņu mājā, nepieciešams tikai pārbīdīt mēbeles vai pārvietot dekorus.  Lasīt tālāk »