Noformē ar mazbērniem ievārījuma burciņas

Publicēts: 23.07.2018 06:10

Vasara ir laiks, kad dabas veltes gatavojam ziemai. Īpaši salds un aizraujošs ir ogu ievārījuma pagatavošanas laiks. Vai tu zini, ka tikpat svarīga kā pati pagatavošana ir arī burciņu noformēšana?


Tavā recepšu grāmatā noteikti atrodama kāda unikāla ievārījuma pagatavošanas recepte un, ja ievārījums ir unikāls, tad kāpēc, lai tik pat unikāls nebūtu arī burciņas noformējums. Parasti šis darbs tiek uzticēts vecmāmiņai, bet kāpēc gan to nepārvērst par ģimenes pasākumu? Mazbērniem tas būs ne tikai skaists un radošs piedzīvojums, bet arī pamācošs un interesants notikums

.
Burciņu noformēšanai varat izmantot tādus materiālus, kā stikla krāsas, dekoratīvās salvetes, audumu, kreppapīru, mežģīnes, lentītes, pogas, vecus avīžu vai žurnālu izgriezumus, lina audumu. Ja tavi mazbērni ir pietiekami lieli, lai apgūtu šūšanas, adīšanas un tamborēšanas prasmes, tad noformējiet savas burciņas ar pašu darinātiem apmetņiem. Uz burciņas vākiem varat uzlīmēt zīmītes, kurās rakstīts:

  • kas burciņā iekšā;
  • kurā gadā tika pagatavots ievārījums;
  • kas to pagatavoja.


Neaizmirstiem, ka šis gardai un unikālais ievārījums ar glīti noformēto burciņu var būt lieliska dāvana draugiem! Noformēt varat arī dažādu konservu burciņas, piemēram, marinētu gurķu, tomātu, sviesta pupiņu.

Foto avots: Shutterstock.com

Lietotne atputasbazes.lv ģimenes ceļojuma plānošanai

Interesanti ceļojuma galamērķi atrodami vietnē atputasbazes.lv un tai piesaistītajā mobilajā lietotnē Resttour.com. Lasīt tālāk »

Vasaras nakts teltī - veselīgi un interesanti

Savu telti kopā ar bērniem varat uzcelt savas mājas pagalmā, bet, ja nav tādas iespējas vai vēlmes, dažādi ar tūrismu saistīti uzņēmumi piedāvā telšu vietas. Bērniem tas būs īpaši neparasts piedzīvojums. Lasīt tālāk »

Noformē ar mazbērniem ievārījuma burciņas

Vasara ir laiks, kad dabas veltes gatavojam ziemai. Īpaši salds un aizraujošs ir ogu ievārījuma pagatavošanas laiks. Vai tu zini, ka tikpat svarīga kā pati pagatavošana ir arī burciņu noformēšana? Lasīt tālāk »

Paaudžu sieviešu vai vīriešu pašiņš

Saorganizē kopbildi, kurā vairāku paaudžu sievietes vai vīrieši. Piemēram, meita, mamma, vecmamma un vecvecmamma. Ja tā nebūs klasiska bilde, bet gan pašiņš jeb “selfijs”, var izdoties visai jautri mirkļi. Lasīt tālāk »

Kopīga istabas pārkārtošana - ikdienas atsvaidzināšanai

Tev šķiet, ka ģimene ieslīgusi rutīnā? Radi pārmaiņas jūsu dzīvesvietā! Tev nav jāiegulda nauda, lai uzburtu jaunu noskaņu mājā, nepieciešams tikai pārbīdīt mēbeles vai pārvietot dekorus.  Lasīt tālāk »