Aizved vecvecākus uz viņu dzimtajām takām

Publicēts: 28.06.2018 15:30

Vai tava vecmāmiņa vai vectētiņš jau kādu laiku nekur nav bijis? Iepriecini vecākus vai vecvecākus ar brīnišķīgu ekskursiju pa viņu dzimto pilsētu vai ciemu. Ļauj viņiem ieslīgt skaistākajās bērnības atmiņās. Lūdz, lai vecmāmiņa tev pastāsta par savu pirmo zaļumballi vai pirmo satikšanos ar vectētiņu un kur tā notikusi.

Ja tavi vecvecāki nedzīvo savās dzimtajās mājās vai ciemā, tad aizved viņu uz tām, izstaigājiet meža takas, pa kurām vecmamma devās uz skolu vai ballīti. Varbūt arī tu atceries kādu spilgtu notikumu par dzimtajām mājām? Velti šo dienu, lai vēl vairāk iepazītu savus vecākus vai vecvecākus. To visu iemūžiniet fotogrāfijās, kuras vēlāk salīdzināt ar vecmāmiņas vai vectētiņa rūpīgi glabātajām bērnības fotogrāfijām. 

Šis būs lielisks sākums ģimenes stāstu grāmatas veidošanai.

Foto avots: Shutterstock.com

Lietotne atputasbazes.lv ģimenes ceļojuma plānošanai

Interesanti ceļojuma galamērķi atrodami vietnē atputasbazes.lv un tai piesaistītajā mobilajā lietotnē Resttour.com. Lasīt tālāk »

Vasaras nakts teltī - veselīgi un interesanti

Savu telti kopā ar bērniem varat uzcelt savas mājas pagalmā, bet, ja nav tādas iespējas vai vēlmes, dažādi ar tūrismu saistīti uzņēmumi piedāvā telšu vietas. Bērniem tas būs īpaši neparasts piedzīvojums. Lasīt tālāk »

Noformē ar mazbērniem ievārījuma burciņas

Vasara ir laiks, kad dabas veltes gatavojam ziemai. Īpaši salds un aizraujošs ir ogu ievārījuma pagatavošanas laiks. Vai tu zini, ka tikpat svarīga kā pati pagatavošana ir arī burciņu noformēšana? Lasīt tālāk »

Paaudžu sieviešu vai vīriešu pašiņš

Saorganizē kopbildi, kurā vairāku paaudžu sievietes vai vīrieši. Piemēram, meita, mamma, vecmamma un vecvecmamma. Ja tā nebūs klasiska bilde, bet gan pašiņš jeb “selfijs”, var izdoties visai jautri mirkļi. Lasīt tālāk »

Kopīga istabas pārkārtošana - ikdienas atsvaidzināšanai

Tev šķiet, ka ģimene ieslīgusi rutīnā? Radi pārmaiņas jūsu dzīvesvietā! Tev nav jāiegulda nauda, lai uzburtu jaunu noskaņu mājā, nepieciešams tikai pārbīdīt mēbeles vai pārvietot dekorus.  Lasīt tālāk »