Izpriecas ūdenī lieliskam vasaras noslēgumam

Publicēts: 16.08.2018 06:25

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens. 

  • Smilšu pils būvēšana. Nepieciešami pāris spainīši, lāpstiņas un turpat atrodamie gliemežvāki, zari, lapas. Uzbūvējiet lielu smilšu pili, apkārt tai izrociet grāvi un pielejiet to ar ūdeni. Varbūt tava un bērna fantāzija ļaus jums izveidot smiltīs ko pavisam neparastu, piemēram, delfīnu, krokodilu vai bruņurupuci.
  • Dubļu cīņas. Ja esat pie kāda ezera vai dīķa, noteikti sarīkojat dubļu cīņas. Varbūt tev un tavai ģimenei palaimējies nokļūt pie kādas vietas, kur ir zilie māli - tie ir ļoti veselīgi ādai un tiek izmantoti skaistumkopšanā.
  • Izpriecas uz slidkalniņa. Ja izvēlaties izpriecas kādā no peldbaseiniem, tajos parasti ir pieejami dažādi slidkalniņi, droši izmantojiet tos. Rīkojiet sacensības - elegantākais, ātrākais vai lēnākais nobrauciens.
  • Lielākās šļakatas. Šo atrakciju var īstenot gan jūrā, gan ezerā, upē, gan baseinā. Tavs uzdevums ir ielēkt ūdenī radot pēc iespējas lielākas šļakatas.
  • "Slīkonis". Vai tevi šis vārds biedē? Neuztraucies, tas nav tik slikti, cik izklausās! Tavs uzdevums ir apgulties ūdenī uz muguras un, mierīgi elpojot, ļauties, lai kāds tevi aiz kājām stumj pa ūdeni. 
  • Lēciens ar virvi. Ja tava ģimene jūtas kā zivs ūdenī, tad izmēģiniet lēkt ūdenī kā Tarzāniem. Nepieciešama virve, kura iesiet kokā, kas atrodas virs ūdenstilpnes. 
  • Ūdens sports. Lielākiem bērniem aizraujoši būs izmēģināt kādu ūdens sporta veidu, piemēram, braukšanu ar ūdens dēli, ūdens slēpēm, Supošanu jeb airēšanos uz dēļa
  • Niršana zem ūdens. Ar niršanas brillēm vai bez tām, izpētiet zemūdens pasauli, palūkojat, ko varat saskatīt ūdenī. Ja ir iespēja doties uz dažādām upēm un ezeriem, tad salīdziniet un apspriediet, kādas ir atšķirības katrā ūdenstilpnē. 

Ūdenī un pludmalē varat izmēģināt daudz un dažādas sacensības ar skriešanu, lēkšanu. Izmantojiet bumbas, metamos šķīvīšus, lidojošos pūķus u.c. Lai brīnišķīgs brīvlaika noslēgums!

Foto avots: Shutterstock.com

Kopā ar bērniem pagatavo saldās biezpiena mājiņas

Ja ikdienā negatavo kopā ar bērniem, tad noteikti viņiem šī "pasaule" šķiet ārkārtīgi interesanta un piedzīvojumiem bagāta. Lasīt tālāk »

Lielā mazgāšanās pirms pirmās skolas dienas

Ak, šī brīnišķīgā vasara - peldes ūdenī, gardās ogas, svaigais gaiss un prieka pilnie brīži! Vai tev un tavam bērnam vēl aizvien no mellenēm ir lillā rokas un mute, vēl matos atrodami jūras smilšu graudiņi? Laiks no tā visa atbrīvoties! Lasīt tālāk »

Pieci aizraujoši veidi, kā izmanto burbuļplēvi

Atceries to prieku, kad nopirktā prece ielikta burbuļplēvē un tev ir iespēja saspridzināt mazos burbulīšus. Šī nodarbe ir neizskaidrojami patīkama gan pieaugušajiem, gan bērniem.  Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem vārīt pašu lasītu ogu ievārījumu

Vēl jāpaspēj nodot savam mazbērnam tās zināšanas, kuras ir vecmāmiņu pūra lādē. Vasara ir pusē un šogad tā ir īpaši dāsna ar gardo ogu ražu - zemenes, mellenes, avenes. Lasīt tālāk »

Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie. Lasīt tālāk »