Lielā mazgāšanās pirms pirmās skolas dienas

Publicēts: 31.08.2018 04:55

Ak, šī brīnišķīgā vasara - peldes ūdenī, gardās ogas, svaigais gaiss un prieka pilnie brīži! Vai tev un tavam bērnam vēl aizvien no mellenēm ir lillā rokas un mute, vai matos vēl atrodami jūras smilšu graudiņi? Laiks no tā visa atbrīvoties, jo pavisam drīz atkal jāatgriežas skolas solā!

Sarīkojiet lielo mazgāšanos, kas ietver patīkamas skaistumkopšanas procedūras. Lūk, idejas tām!

  • Sāciet ar lielo vannošanos, lai visi lielie un arī sīkie netīrumiņi atmiekšķētos. Lai bērnam būtu interesantāk un viņš justos lutināts, ūdenim pievieno vannas putas, ēteriskās eļļas vai pašu lasītos pļavas ziedus.
  • Vannas putas būs lielisks risinājums, ja tavam bērnam nepatīk mazgāt galvu. Ar putu palīdzību tu vari bērnu iesaistīt rotaļā, veidojot smieklīgas frizūras.
  • Bērniem noteikti patiks, ja ļausi izmēģināt kafijas biezumu skrubi. Tas būs aizraujoši un arī lietderīgi, kafijā esošā eļļa palutinās tava bērna ādu. 
  • Kad vannošanās pabeigta, tev būs vieglāk aprūpēt bērna nebēdnīgās rokas un ašās kājas.

Meitenēm noteikti patiks, ja tu istabu iekārtosi kā skaistumkopšanas salonu, kurā taisa manikīru un pedikīru. Šī var būt tā diena, kad bērnam ļaut izmēģināt tavu šampūnu, krēmu, maskas un citus skaistumkopšanas līdzekļus. Vai zēniem arī tas patiks? Jā, ja tētis ļaus uzklāt skūšanās putas un iesmaržināties ar odekolonu. Tas parādīs, ka arī vīriešiem par sevi ir jārūpējas. 

Foto avots: Shutterstock.com

Kopā ar bērniem pagatavo saldās biezpiena mājiņas

Ja ikdienā negatavo kopā ar bērniem, tad noteikti viņiem šī "pasaule" šķiet ārkārtīgi interesanta un piedzīvojumiem bagāta. Lasīt tālāk »

Lielā mazgāšanās pirms pirmās skolas dienas

Ak, šī brīnišķīgā vasara - peldes ūdenī, gardās ogas, svaigais gaiss un prieka pilnie brīži! Vai tev un tavam bērnam vēl aizvien no mellenēm ir lillā rokas un mute, vēl matos atrodami jūras smilšu graudiņi? Laiks no tā visa atbrīvoties! Lasīt tālāk »

Pieci aizraujoši veidi, kā izmanto burbuļplēvi

Atceries to prieku, kad nopirktā prece ielikta burbuļplēvē un tev ir iespēja saspridzināt mazos burbulīšus. Šī nodarbe ir neizskaidrojami patīkama gan pieaugušajiem, gan bērniem.  Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem vārīt pašu lasītu ogu ievārījumu

Vēl jāpaspēj nodot savam mazbērnam tās zināšanas, kuras ir vecmāmiņu pūra lādē. Vasara ir pusē un šogad tā ir īpaši dāsna ar gardo ogu ražu - zemenes, mellenes, avenes. Lasīt tālāk »

Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie. Lasīt tālāk »