Rudens pārgājiens ar ģimeni. Kas jāņem līdzi?

Publicēts: 17.10.2018 13:05

Kopā ar ģimeni dodies brīnišķīgā rudens pārgājienā - izpētiet un ieraugiet pārmaiņas, kas norisinās  dabā, tuvojoties ziemai. Pārgājiena laikā varat vērot koku krītošās lapas, to dažādos izmērus un krāsas, meža zvēru atstātos pēdu nospiedumus, gājputnu kāšus debesīs, kā arī vienkārši elpot svaigo un mazliet dzestro rudens gaisu. 

Ja pārgājienā esat paredzējuši pavadīt lielāko dienas daļu, nepieciešams līdzi paņemt dažādas noderīgas lietas, piemēram, uzkodas, ūdeni, sērkociņus. Lejupielādē sarakstu ar nepieciešamo, kas noderēs pārgājiena laikā!

Pārgājienā varat cept desiņas un ēst gardu rupjmaizi, svaigā gaisā bērniem un arī tev ēdiens garšos vēl labāk. 

Foto avots: Shutterstock.com

Iemāci mazbērniem vārīt pašu lasītu ogu ievārījumu

Vēl jāpaspēj nodot savam mazbērnam tās zināšanas, kuras ir vecmāmiņu pūra lādē. Vasara ir pusē un šogad tā ir īpaši dāsna ar gardo ogu ražu - zemenes, mellenes, avenes. Lasīt tālāk »

Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem savu arodu

Tev var šķist, ka tavs arods ir garlaicīgs vai pārāk sarežģīts, bet mazbērniem tas noteikti šķiet aizraujošs un viņos ir vēlme izmēģināt ko līdzīgu. Iepazīstini mazbērnus kaut ar nelielu daļu no tā, ko tu darīji vai varbūt vēl aizvien dari savā ikdienā. Lasīt tālāk »

Izpriecas ūdenī lieliskam vasaras noslēgumam

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens.  Lasīt tālāk »

Mīļ-maizītes savējiem

Viena jauka un garda, interesanta tradīcija, kas apvieno arī kopā būšanu, varētu būt Mīļ-maizīšu vakari. Vienu reizi nedēļā vai mēneši, tam vairs nav tik liela nozīme.  Lasīt tālāk »