Mīļ-maizītes savējiem

Publicēts: 30.07.2018 15:05

Viena jauka un garda, interesanta tradīcija, kas apvieno arī kopā būšanu, varētu būt Mīļ-maizīšu vakari. Vienu reizi nedēļā vai mēneši, tam vairs nav tik liela nozīme. 

Pirmais ir izlemt kopīgi: kad; otrais: iepirkšanās un produktu sagādāšana (tā var būt arī ogu un augļu lasīšana) un, protams, maizīšu pagatavošana. 

Gatavojiet kopā katrs pēc savas izvēles un eksperimentējiet ar garšu niansēm un krāsu košumu. Lai bērni pagatavo maizītes vecākiem un vecvecākiem, bet pieaugušie – bērniem. Gatavojot ir iespējams tradicionālos mīļ-maizīšu vakarus apvienot ar tematiku: ogu, augļu, dažādu sieru maizītes utml.

Pieaugušajiem un lielākiem bērniem ir uzdevums izzināt 3-5 interesantus faktus pirms konkrētā vakara par tematiskajiem produktiem. Tātad – kopā gatavošana apvienota ar zināšanu našķi.

Lai lieliski garšo!

Foto: Inga Millere

Lietotne atputasbazes.lv ģimenes ceļojuma plānošanai

Interesanti ceļojuma galamērķi atrodami vietnē atputasbazes.lv un tai piesaistītajā mobilajā lietotnē Resttour.com. Lasīt tālāk »

Vasaras nakts teltī - veselīgi un interesanti

Savu telti kopā ar bērniem varat uzcelt savas mājas pagalmā, bet, ja nav tādas iespējas vai vēlmes, dažādi ar tūrismu saistīti uzņēmumi piedāvā telšu vietas. Bērniem tas būs īpaši neparasts piedzīvojums. Lasīt tālāk »

Noformē ar mazbērniem ievārījuma burciņas

Vasara ir laiks, kad dabas veltes gatavojam ziemai. Īpaši salds un aizraujošs ir ogu ievārījuma pagatavošanas laiks. Vai tu zini, ka tikpat svarīga kā pati pagatavošana ir arī burciņu noformēšana? Lasīt tālāk »

Paaudžu sieviešu vai vīriešu pašiņš

Saorganizē kopbildi, kurā vairāku paaudžu sievietes vai vīrieši. Piemēram, meita, mamma, vecmamma un vecvecmamma. Ja tā nebūs klasiska bilde, bet gan pašiņš jeb “selfijs”, var izdoties visai jautri mirkļi. Lasīt tālāk »

Kopīga istabas pārkārtošana - ikdienas atsvaidzināšanai

Tev šķiet, ka ģimene ieslīgusi rutīnā? Radi pārmaiņas jūsu dzīvesvietā! Tev nav jāiegulda nauda, lai uzburtu jaunu noskaņu mājā, nepieciešams tikai pārbīdīt mēbeles vai pārvietot dekorus.  Lasīt tālāk »