Mīlīgais kartona suņuks: izprintē trafaretu un izgatavo kopā ar bērnu!

Publicēts: 04.04.2017 07:05

Zīmēšana, līmēšana, griešana un veidošana ir ļoti iemīļotas bērnu nodarbes. Sagādā bērnam prieku, izprintē trafaretu un kopā izgatavojiet brīnišķīgu sunīti!

Kas jādara? 

Pirmkārt, jāizprintē trafarets, ko var atrast pielikumā. Tad pārloka uz pusēm kartona lapu, no kuras plānots izgatavot suņuku. Trafaretu novieto tā, lai galvas augšpuse un astes gals sakrīt ar locījuma vietu. Apvelk. Dzīvnieku izgriež tā, lai netiktu nogriezta locījuma vieta. Bērns sunīti var izkrāsot un izrotāt pēc sirds patikas.

Ņem izlietotā tualetes papīra rullīti. Gareniski pārgriež, uzliek sunim uz muguras, tādējādi izveidojot ķermeni. Arī to bērns var izkrāsot vai apzīmēt. 

Atliek izgriezt un pielīmēt austiņas, uzzīmēt degunu, actiņas. 

Foto avots: Shutterstock.com

Faili lejupielādei:

sunisa_trafarets.PDF Lejupielādēt

Iemāci mazbērniem vārīt pašu lasītu ogu ievārījumu

Vēl jāpaspēj nodot savam mazbērnam tās zināšanas, kuras ir vecmāmiņu pūra lādē. Vasara ir pusē un šogad tā ir īpaši dāsna ar gardo ogu ražu - zemenes, mellenes, avenes. Lasīt tālāk »

Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem savu arodu

Tev var šķist, ka tavs arods ir garlaicīgs vai pārāk sarežģīts, bet mazbērniem tas noteikti šķiet aizraujošs un viņos ir vēlme izmēģināt ko līdzīgu. Iepazīstini mazbērnus kaut ar nelielu daļu no tā, ko tu darīji vai varbūt vēl aizvien dari savā ikdienā. Lasīt tālāk »

Izpriecas ūdenī lieliskam vasaras noslēgumam

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens.  Lasīt tālāk »

Mīļ-maizītes savējiem

Viena jauka un garda, interesanta tradīcija, kas apvieno arī kopā būšanu, varētu būt Mīļ-maizīšu vakari. Vienu reizi nedēļā vai mēneši, tam vairs nav tik liela nozīme.  Lasīt tālāk »