Kopīgais laiks tētim un dēlam: darbošanās ar instrumentiem

Darbošanās kopā ar vecākiem ir nodarbe, kas iepriecina ikvienu bērnu. Taču, iedziļinoties sīkāk, tā nav tikai izklaide - tās ir arī zināšanas, rūpes un uzmanība, ko veltām viens otram. 

Psihologi stāsta, ka ikvienam bērnam ir nepieciešama nedalīta konkrētā vecāka uzmanība. Nodarbe, kurā kopā var būt tētis ar dēlu, ir darbošanās ar instrumentiem. Noteikti katrā mājā ir āmurs, zāģis, skrūvgrieži, varbūt pat akumulatora urbjmašīna un figūrzāģis. Tētis var ierādīt dēlam, kādus darbus var veikt ar katru instrumentu, kā arī dot iespēju tos izmēģināt praktiski. 

Varbūt rezultātā taps kāds jauks priekšmets no koka vai kādiem citiem materiāliem. 

Foto avots: Shutterstock.com

Katra bērna sapnis - pašam sava makšķere!

Bērnībā teju ikviens bērns devies uz mežu, lai izmeklētos vislabāko un vistaisnāko lazdas kātu, no kura darināt savu makšķeri.  Lasīt tālāk »

Atpūtas plānošanai: lietotnes laika prognozes noteikšanai

Nepastāvīgi laika apstākļi nav diez ko pateicīgi atvaļinājuma un nedēļas nogales izklaides plānošanai. Lasīt tālāk »

Attiecību stiprināšanai: pārgājiens pāri Igaunijai

Dzirdēt vienam otra soļus, redzēt vienas un tās pašas ainas, pievarēt identiskas grūtības - tās ir lietas, kas var stiprināt attiecības. Lasīt tālāk »

Visai ģimenei - ikgada kempings

Šādi ceļojumi rosinās bērnos mīlestību pret dabu, kā arī būs ļoti priecīgi doties tajā kopā ar vecākiem un pat vecvecākiem.       Lasīt tālāk »

Zoodārzā apskatāmi pingvīni. Dodamies ciemos!

Arī šovasar zoodārza apmeklētājiem ir iespēja vērot pingvīnus. Līdz septembra beigām Flamingu mājā mitinās 18 Humbolta pingvīni un 2 Džentū pingvīni. Lasīt tālāk »