Kuģīšu parāde piemājas dīķī

Publicēts: 24.08.2017 08:40

Pieredze rāda, ka ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, īpaši tētiem, patīk peldināt kuģīšus. 

Ja ir brīvāka pēcpusdiena, varat sarīkot paši savu kuģīšu izgatavošanas radošo darbnīcu un izgatavotos peldlīdzekļus salaist piemājas dīķī vai upītē. 

Lai izgatavotu šos mazos, krāšņos brīnumus, vajadzēs dabas materiālus - mizas, nelielus kociņus, un materiālus, ko izmantosiet kuģīšu izdaiļošanai. Vēl vajadzēs urbi, līmes pistoli ar līmi, metāla stieplītes. 

Lai jauka un radoša pēcpusdiena!

Foto avots: Shutterstock.com

Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem savu arodu

Tev var šķist, ka tavs arods ir garlaicīgs vai pārāk sarežģīts, bet mazbērniem tas noteikti šķiet aizraujošs un viņos ir vēlme izmēģināt ko līdzīgu. Iepazīstini mazbērnus kaut ar nelielu daļu no tā, ko tu darīji vai varbūt vēl aizvien dari savā ikdienā. Lasīt tālāk »

Izpriecas ūdenī lieliskam vasaras noslēgumam

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens.  Lasīt tālāk »

Mīļ-maizītes savējiem

Viena jauka un garda, interesanta tradīcija, kas apvieno arī kopā būšanu, varētu būt Mīļ-maizīšu vakari. Vienu reizi nedēļā vai mēneši, tam vairs nav tik liela nozīme.  Lasīt tālāk »

Ģimenes vīriešu kopīga izklaide - makšķerēšana

Nav būtiski, vai tavam dēlam šobrīd 7 vai 27 gadi, attiecības stiprina kopā pavadītais laiks. Piemēram, jūs varat kopā doties makšerēt. Lasīt tālāk »