Mīļākās dziesmas video atribūtu gatavošana un filmēšana. Būs jautri!

Publicēts: 03.10.2017 13:05

Noteikti katram ir sava mīļākā dziesma. Iespējams - kāda īpaša ir visai ģimenei. 

Tad nu par lielisku atrakciju var kļūt šis dziesmas video gatavošana un filmēšana. Galvenais - darīt to visiem kopā! 

Kas jādara? Pavisam vienkārši - izgatavojiet dekorācijas, kas piestāvētu izraudzītajai dziesmai. Dekorāciju fonā izspēlējiet vai izdejojiet dziesmas vārdus un noskaņu. Varat izgatavot pirkstiņlelles un teātri izspēlēt ar ēnām. Protams, viss jāfilmē, lai vēlāk izveidotu jautru video. 

Kā tas darāms, lasi rakstā "Ģimenes video dienasgrāmata. Kā filmēt un samontēt priecīgus video paša spēkiem"

Foto avots: Shutterstock.com

Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem savu arodu

Tev var šķist, ka tavs arods ir garlaicīgs vai pārāk sarežģīts, bet mazbērniem tas noteikti šķiet aizraujošs un viņos ir vēlme izmēģināt ko līdzīgu. Iepazīstini mazbērnus kaut ar nelielu daļu no tā, ko tu darīji vai varbūt vēl aizvien dari savā ikdienā. Lasīt tālāk »

Izpriecas ūdenī lieliskam vasaras noslēgumam

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens.  Lasīt tālāk »

Mīļ-maizītes savējiem

Viena jauka un garda, interesanta tradīcija, kas apvieno arī kopā būšanu, varētu būt Mīļ-maizīšu vakari. Vienu reizi nedēļā vai mēneši, tam vairs nav tik liela nozīme.  Lasīt tālāk »

Ģimenes vīriešu kopīga izklaide - makšķerēšana

Nav būtiski, vai tavam dēlam šobrīd 7 vai 27 gadi, attiecības stiprina kopā pavadītais laiks. Piemēram, jūs varat kopā doties makšerēt. Lasīt tālāk »