Spēle ar papīra vardītēm + pamācība, kā tādu izlocīt

Publicēts: 26.10.2017 06:50

Jautra spēlīte izklaidēm brīvdienās ir vardīšu lecināšana. Labā laikā to var spēlēt pagalmā, uz asfalta apvelkot krāsainus riņķus un piešķirot tiem noteiktu punktu skaitu (kā šautriņu mešanā). Tad no norunātā attāluma ar knipi mēģina iedabūt savu vardīti tajā aplī, kur visvairāk punktu. Katram dalībniekam pēc kārtas ir 10 iespējas. Punktus summē. Uzvar tas, kuram visvairāk punktu. 

Ja laiks ir slikts, līdzīgi var spēlēt istabā, apļus velkot uz liela papīra. 

 

Un te pielikumā skaties, kā izlocīt ne tikai papīra vardi, bet arī čūsku un putnu. 

Foto avots: Shutterstock.com

Iemāci mazbērniem vārīt pašu lasītu ogu ievārījumu

Vēl jāpaspēj nodot savam mazbērnam tās zināšanas, kuras ir vecmāmiņu pūra lādē. Vasara ir pusē un šogad tā ir īpaši dāsna ar gardo ogu ražu - zemenes, mellenes, avenes. Lasīt tālāk »

Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem savu arodu

Tev var šķist, ka tavs arods ir garlaicīgs vai pārāk sarežģīts, bet mazbērniem tas noteikti šķiet aizraujošs un viņos ir vēlme izmēģināt ko līdzīgu. Iepazīstini mazbērnus kaut ar nelielu daļu no tā, ko tu darīji vai varbūt vēl aizvien dari savā ikdienā. Lasīt tālāk »

Izpriecas ūdenī lieliskam vasaras noslēgumam

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens.  Lasīt tālāk »

Mīļ-maizītes savējiem

Viena jauka un garda, interesanta tradīcija, kas apvieno arī kopā būšanu, varētu būt Mīļ-maizīšu vakari. Vienu reizi nedēļā vai mēneši, tam vairs nav tik liela nozīme.  Lasīt tālāk »