Būvējam savu slidotavu!

Publicēts: 22.02.2018 09:50

Ja jums pie mājas ir dārzs vai pagalms, kurā varat brīvi rīkoties, ir īstais laiks ierīkot savu slidotavu!

Darba veikšanā palīgā var nākt ikviens ģimenes loceklis gan ar darbu, gan padomu, gan siltas tējas vārīšanu. 

Jums jānoskata vieta, kas slidotavai būtu vispiemērotākā. Un tad jāizvērtē situācija. Ja pamatne pirms tam jau bijusi apledojusi, būs vienkāršāk, ja sniegaina, tad būs jāiegulda nedaudz vairāk darba, bet vienalga darbs būs paveicams. Lai veiksmīgi izveidotu slidotavu būs nepieciešams nogludināt pamatu, ko pēc tam pamatīgi saliet ar ūdeni. 

Ņemot vērā to, ka šobrīd ārā valda sals, slidotava ātri vien būs gatava!

Foto avots: Shutterstock.com

Iemāci mazbērniem vārīt pašu lasītu ogu ievārījumu

Vēl jāpaspēj nodot savam mazbērnam tās zināšanas, kuras ir vecmāmiņu pūra lādē. Vasara ir pusē un šogad tā ir īpaši dāsna ar gardo ogu ražu - zemenes, mellenes, avenes. Lasīt tālāk »

Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem savu arodu

Tev var šķist, ka tavs arods ir garlaicīgs vai pārāk sarežģīts, bet mazbērniem tas noteikti šķiet aizraujošs un viņos ir vēlme izmēģināt ko līdzīgu. Iepazīstini mazbērnus kaut ar nelielu daļu no tā, ko tu darīji vai varbūt vēl aizvien dari savā ikdienā. Lasīt tālāk »

Izpriecas ūdenī lieliskam vasaras noslēgumam

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens.  Lasīt tālāk »

Mīļ-maizītes savējiem

Viena jauka un garda, interesanta tradīcija, kas apvieno arī kopā būšanu, varētu būt Mīļ-maizīšu vakari. Vienu reizi nedēļā vai mēneši, tam vairs nav tik liela nozīme.  Lasīt tālāk »