Būvējam savu slidotavu!

Publicēts: 22.02.2018 09:50

Ja jums pie mājas ir dārzs vai pagalms, kurā varat brīvi rīkoties, ir īstais laiks ierīkot savu slidotavu!

Darba veikšanā palīgā var nākt ikviens ģimenes loceklis gan ar darbu, gan padomu, gan siltas tējas vārīšanu. 

Jums jānoskata vieta, kas slidotavai būtu vispiemērotākā. Un tad jāizvērtē situācija. Ja pamatne pirms tam jau bijusi apledojusi, būs vienkāršāk, ja sniegaina, tad būs jāiegulda nedaudz vairāk darba, bet vienalga darbs būs paveicams. Lai veiksmīgi izveidotu slidotavu būs nepieciešams nogludināt pamatu, ko pēc tam pamatīgi saliet ar ūdeni. 

Ņemot vērā to, ka šobrīd ārā valda sals, slidotava ātri vien būs gatava!

Foto avots: Shutterstock.com

Latvijas karte ceļojumu galamērķu iezīmēšanai

Zemāk atradīsi lejupielādēšanai Latvijas karti, kurā jūsu ģimene var iezīmēt kopīgo ceļojumu galamērķus gada griezumā.  Lasīt tālāk »

Darbiņš 10 minūtēs: pašu gatavota veiklības spēle

Ik pa laikam ir vērts pamēģināt izgatavot kādu spēli, jo darbošanās attīsta iemaņas, loģisko domāšanu, plānošanu un, galu galā, rada lielu prieku un azartu. Lasīt tālāk »

Uz bruģa uzkrāsojam "klasītes"!

Ja mājas pagalmā ir bruģis vai kāds cits cietā seguma klājums, varam uzzīmēt klasītes. Tas bērniem būs lielisks stimuls izvēlēties doties pagalmā un kārtīgi izlēkāties! Lasīt tālāk »

Jēgpilnam atvaļinājumam: Rīgas Centrālā bibliotēka aicina brīvprātīgos!

Rīgas Centrālā bibliotēka (RCB) aicina brīvprātīgos pieteikties vadīt radošās darbnīcas bērnu vasaras brīvlaikā! Lasīt tālāk »

Eksperiments ar kārklu vicām + mājiņas audzēšana

Vai esat ievērojuši, ka vāzē ielikti kārklu zari ātri vien izdzen saknes? Šis ir viens no galvenajiem panākumiem, kādēļ kārkli spēj ātri saaugt un sakuplot.  Lasīt tālāk »