Būvējam savu slidotavu!

Publicēts: 22.02.2018 09:50

Ja jums pie mājas ir dārzs vai pagalms, kurā varat brīvi rīkoties, ir īstais laiks ierīkot savu slidotavu!

Darba veikšanā palīgā var nākt ikviens ģimenes loceklis gan ar darbu, gan padomu, gan siltas tējas vārīšanu. 

Jums jānoskata vieta, kas slidotavai būtu vispiemērotākā. Un tad jāizvērtē situācija. Ja pamatne pirms tam jau bijusi apledojusi, būs vienkāršāk, ja sniegaina, tad būs jāiegulda nedaudz vairāk darba, bet vienalga darbs būs paveicams. Lai veiksmīgi izveidotu slidotavu būs nepieciešams nogludināt pamatu, ko pēc tam pamatīgi saliet ar ūdeni. 

Ņemot vērā to, ka šobrīd ārā valda sals, slidotava ātri vien būs gatava!

Foto avots: Shutterstock.com

Noformē ar mazbērniem ievārījuma burciņas

Vasara ir laiks, kad dabas veltes gatavojam ziemai. Īpaši salds un aizraujošs ir ogu ievārījuma pagatavošanas laiks. Vai tu zini, ka tikpat svarīga kā pati pagatavošana ir arī burciņu noformēšana? Lasīt tālāk »

Paaudžu sieviešu vai vīriešu pašiņš

Saorganizē kopbildi, kurā vairāku paaudžu sievietes vai vīrieši. Piemēram, meita, mamma, vecmamma un vecvecmamma. Ja tā nebūs klasiska bilde, bet gan pašiņš jeb “selfijs”, var izdoties visai jautri mirkļi. Lasīt tālāk »

Kopīga istabas pārkārtošana - ikdienas atsvaidzināšanai

Tev šķiet, ka ģimene ieslīgusi rutīnā? Radi pārmaiņas jūsu dzīvesvietā! Tev nav jāiegulda nauda, lai uzburtu jaunu noskaņu mājā, nepieciešams tikai pārbīdīt mēbeles vai pārvietot dekorus.  Lasīt tālāk »

Bilžu vakars ar draugiem un radiem pēc ceļojuma

Vai arī tev nesen sanācis doties kādā garākā izbraucienā pa Latviju vai ārpus tās? Lai brīvdienas padarītu garākas, rosinām atmiņās dalīties ar saviem tuvākajiem, sarīkojot stāstu vakaru ar foto rādīšanu.        Lasīt tālāk »

Ģimenes vai dzimtas sporta diena

Ģimenes saliedē kopīgas aktivitātes un kopīgi mērķi, lai to veicinātu izmēģiniet sarīkot sporta dienu pagalmā. Tas nav nemaz tik sarežģīti un to var gan daudzdzīvokļu māju pagalmā, gan privātmājas.  Lasīt tālāk »