Darām kopā ar bērnu: dažādie taureņi

Publicēts: 04.04.2018 07:35

Sola siltu laiku. Tas nozīmē, ka modīsies arī taureņi. Līdz tam varam mēģināt izgatavot paši savējos!

Lai izgatavotu taureni, varam izmantot izlietoto tualetes papīra ruļļa vidiņu, ko var nokrāsot pavasarīgos toņos. Spārnus veido no papīra. Atliek pielīmēt radziņus un izveidot seju. 

Vēl variants - izgriezt no papīra vai auduma dažāda izmēra taureņus, ko liek vienu virs otra. Stiprina ar līmi vai diegu un adatu. 

Taurenis

Trešais variants labi noderēs apsveikumu kartīšu veidošanā. Ar zīmuli uz papīra viegli iezīmē taureņa kontūras, tad ar papīra nazi uzmanīgi izgriež spārnus, ko atlika uz augšu, radot telpiska lidoņa iespaidu. 

Taurenis

 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem savu arodu

Tev var šķist, ka tavs arods ir garlaicīgs vai pārāk sarežģīts, bet mazbērniem tas noteikti šķiet aizraujošs un viņos ir vēlme izmēģināt ko līdzīgu. Iepazīstini mazbērnus kaut ar nelielu daļu no tā, ko tu darīji vai varbūt vēl aizvien dari savā ikdienā. Lasīt tālāk »

Izpriecas ūdenī lieliskam vasaras noslēgumam

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens.  Lasīt tālāk »

Mīļ-maizītes savējiem

Viena jauka un garda, interesanta tradīcija, kas apvieno arī kopā būšanu, varētu būt Mīļ-maizīšu vakari. Vienu reizi nedēļā vai mēneši, tam vairs nav tik liela nozīme.  Lasīt tālāk »

Ģimenes vīriešu kopīga izklaide - makšķerēšana

Nav būtiski, vai tavam dēlam šobrīd 7 vai 27 gadi, attiecības stiprina kopā pavadītais laiks. Piemēram, jūs varat kopā doties makšerēt. Lasīt tālāk »