Darām kopā ar bērnu: dažādie taureņi

Sola siltu laiku. Tas nozīmē, ka modīsies arī taureņi. Līdz tam varam mēģināt izgatavot paši savējos!

Lai izgatavotu taureni, varam izmantot izlietoto tualetes papīra ruļļa vidiņu, ko var nokrāsot pavasarīgos toņos. Spārnus veido no papīra. Atliek pielīmēt radziņus un izveidot seju. 

Vēl variants - izgriezt no papīra vai auduma dažāda izmēra taureņus, ko liek vienu virs otra. Stiprina ar līmi vai diegu un adatu. 

Taurenis

Trešais variants labi noderēs apsveikumu kartīšu veidošanā. Ar zīmuli uz papīra viegli iezīmē taureņa kontūras, tad ar papīra nazi uzmanīgi izgriež spārnus, ko atlika uz augšu, radot telpiska lidoņa iespaidu. 

Taurenis

 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Jauns radioraidījums mazajiem klausītājiem

Latvijas Radio bērniem piedāvā jaunu raidījumu #100burvjuburtiLV - tas ir sveiciens visiem bērniem Latvijas 100.dzimšanas dienā. Lasīt tālāk »

Pirkstiņu spēles - mazuļa priekam un attīstībai

Pirkstiņu spēles ir lielisks veids, kā izklaidēt mazu bērniņu, viņu iepriecināt. Lasīt tālāk »

Kopā ar mazbērniem: Ģimenes fotoalbuma veidošana

Ja bērni pavada laiku kopā ar vecvecākiem, varat mudināt izskatīt plauktus un atvilktnes, lai visas fotogrāfijas savāktu vienuviet un sakārtotu. Lasīt tālāk »

Laiks mazbērniem un vecvecākiem: šaha spēle

Vai jūsu atvases prot spēlēt šahu? Šī prasme un spēles iemaņas noteikti piemīt ģimenes vecākajai paaudzei. Jūs varat lūgt, lai vecvecāki iemāca jūsu bērniem šaha spēles pamatus.  Lasīt tālāk »

Iepazīstam Latviju: Latvijas pilsētu ģērboņi

Domājot par Latvijas apceļošanu, daudz interesantāk un atmiņā paliekošāk ikviens brauciens būs tad, ja par savu valsti zināsiet kaut ko vairāk.  Lasīt tālāk »