Darbiņš 10 minūtēs: pašu gatavota veiklības spēle

Publicēts: 26.04.2018 15:50

Ik pa laikam ir vērts pamēģināt izgatavot kādu spēli, jo darbošanās attīsta iemaņas, loģisko domāšanu, plānošanu un, galu galā, rada lielu prieku un azartu par to, ka varat paši savu veikumu izmēģināt. 

Un šis darbiņš ir pavisam vienkāršs. Ņem kādas lielākas (vai mazākas) kastes vāku, izlietoto tualetes papīra vidiņus, ko sagriež 3 daļās un pielīmē pie kastes vāka, veidojot "vārtus". Rimbuļu numurē jauktā secībā. 

Kad pamatne gatava, uzdevums ir šāds - ņemt pērnā gada kastani, nelielu akmentiņu vai bumbiņu un izripināt cauri visiem "vārtiem". Varat rīkot arī sacensības. Uzvar tas, kurš trasi veic visātrāk. 

3 dabas takas, ko vērts izstaigāt šajā pavasarī

Kur doties un kādas dabas takas izstaigāt? Lasīt tālāk »

Latvijas karte ceļojumu galamērķu iezīmēšanai

Zemāk atradīsi lejupielādēšanai Latvijas karti, kurā jūsu ģimene var iezīmēt kopīgo ceļojumu galamērķus gada griezumā.  Lasīt tālāk »

Darbiņš 10 minūtēs: pašu gatavota veiklības spēle

Ik pa laikam ir vērts pamēģināt izgatavot kādu spēli, jo darbošanās attīsta iemaņas, loģisko domāšanu, plānošanu un, galu galā, rada lielu prieku un azartu. Lasīt tālāk »

Uz bruģa uzkrāsojam "klasītes"!

Ja mājas pagalmā ir bruģis vai kāds cits cietā seguma klājums, varam uzzīmēt klasītes. Tas bērniem būs lielisks stimuls izvēlēties doties pagalmā un kārtīgi izlēkāties! Lasīt tālāk »

Jēgpilnam atvaļinājumam: Rīgas Centrālā bibliotēka aicina brīvprātīgos!

Rīgas Centrālā bibliotēka (RCB) aicina brīvprātīgos pieteikties vadīt radošās darbnīcas bērnu vasaras brīvlaikā! Lasīt tālāk »