Atrakcija karstām dienām: ūdens balonu mešana un ķeršana

Publicēts: 30.05.2018 11:50

Karstā laikā organizējam spēles, kas ne tikai sagādā prieku, bet arī veldzē!

Jautra spēle ir ūdens balonu mešana un ķeršana. Kas jādara? Jāņem krāsaini baloni, ko piepilda ar ūdeni. Galus aizsien. Tad divi dalībnieki ņem dvieli katrs aiz sava gala. Dvieļa centrā novieto vienu ar ūdeni pildītu balonu. Tad abi, nostiepjot dvieli, balonu met gaisā un cenšas arī noķert. 

Ja ir vairāk dalībnieku, tad sadalās pa pāriem un balonu met no viena dvieļa uz otru. 

Reizēm gadās, ka balons netrāpa dvielim, bet kādam dalībniekam. Tad balons var saplīst un dot tik kāroto veldzējumu! 

Iemāci mazbērniem vārīt pašu lasītu ogu ievārījumu

Vēl jāpaspēj nodot savam mazbērnam tās zināšanas, kuras ir vecmāmiņu pūra lādē. Vasara ir pusē un šogad tā ir īpaši dāsna ar gardo ogu ražu - zemenes, mellenes, avenes. Lasīt tālāk »

Vecvecāku un mazbērnu kopīgs kinoteātra apmeklējums

Laiks iedibināt jaunu vecvecāku un mazbērnu tradīciju. Kopīgs gājiens uz kino, teātri vai koncertu, kurā par filmas vai izrādes izvēli atbild visi - gan mazākie, gan lielākie. Lasīt tālāk »

Iemāci mazbērniem savu arodu

Tev var šķist, ka tavs arods ir garlaicīgs vai pārāk sarežģīts, bet mazbērniem tas noteikti šķiet aizraujošs un viņos ir vēlme izmēģināt ko līdzīgu. Iepazīstini mazbērnus kaut ar nelielu daļu no tā, ko tu darīji vai varbūt vēl aizvien dari savā ikdienā. Lasīt tālāk »

Izpriecas ūdenī lieliskam vasaras noslēgumam

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens.  Lasīt tālāk »

Mīļ-maizītes savējiem

Viena jauka un garda, interesanta tradīcija, kas apvieno arī kopā būšanu, varētu būt Mīļ-maizīšu vakari. Vienu reizi nedēļā vai mēneši, tam vairs nav tik liela nozīme.  Lasīt tālāk »