Atrakcija karstām dienām: ūdens balonu mešana un ķeršana

Publicēts: 30.05.2018 11:50

Karstā laikā organizējam spēles, kas ne tikai sagādā prieku, bet arī veldzē!

Jautra spēle ir ūdens balonu mešana un ķeršana. Kas jādara? Jāņem krāsaini baloni, ko piepilda ar ūdeni. Galus aizsien. Tad divi dalībnieki ņem dvieli katrs aiz sava gala. Dvieļa centrā novieto vienu ar ūdeni pildītu balonu. Tad abi, nostiepjot dvieli, balonu met gaisā un cenšas arī noķert. 

Ja ir vairāk dalībnieku, tad sadalās pa pāriem un balonu met no viena dvieļa uz otru. 

Reizēm gadās, ka balons netrāpa dvielim, bet kādam dalībniekam. Tad balons var saplīst un dot tik kāroto veldzējumu! 

Lietotne atputasbazes.lv ģimenes ceļojuma plānošanai

Interesanti ceļojuma galamērķi atrodami vietnē atputasbazes.lv un tai piesaistītajā mobilajā lietotnē Resttour.com. Lasīt tālāk »

Vasaras nakts teltī - veselīgi un interesanti

Savu telti kopā ar bērniem varat uzcelt savas mājas pagalmā, bet, ja nav tādas iespējas vai vēlmes, dažādi ar tūrismu saistīti uzņēmumi piedāvā telšu vietas. Bērniem tas būs īpaši neparasts piedzīvojums. Lasīt tālāk »

Noformē ar mazbērniem ievārījuma burciņas

Vasara ir laiks, kad dabas veltes gatavojam ziemai. Īpaši salds un aizraujošs ir ogu ievārījuma pagatavošanas laiks. Vai tu zini, ka tikpat svarīga kā pati pagatavošana ir arī burciņu noformēšana? Lasīt tālāk »

Paaudžu sieviešu vai vīriešu pašiņš

Saorganizē kopbildi, kurā vairāku paaudžu sievietes vai vīrieši. Piemēram, meita, mamma, vecmamma un vecvecmamma. Ja tā nebūs klasiska bilde, bet gan pašiņš jeb “selfijs”, var izdoties visai jautri mirkļi. Lasīt tālāk »

Kopīga istabas pārkārtošana - ikdienas atsvaidzināšanai

Tev šķiet, ka ģimene ieslīgusi rutīnā? Radi pārmaiņas jūsu dzīvesvietā! Tev nav jāiegulda nauda, lai uzburtu jaunu noskaņu mājā, nepieciešams tikai pārbīdīt mēbeles vai pārvietot dekorus.  Lasīt tālāk »