Izgrezno jubilāra matus svētku ballītei

Publicēts: 21.06.2016 13:50

Izmēģini sapost jubilāra matus, izmantojot interesantu trafaretu un speciālas, viegli izmazgājamas matu krāsas. 

Trafareta zīmējumu no parastas A4 lapas izgatavot ir pavisam vienkārši, galvenais izvēlies rakstu, simbolu vai rotājumu, kas vislabāk atbilst tērpa noskaņai, garastāvoklim vai ballītes tēmai, piemēram, zvaigzni, sirsniņu, zibens formu, enkura formu, Supermena logo.

Izmēģiniet arī ko sarežģītāku, piemēram, zaķa, kaķa vai suņa galvas formu. Trafaretu novietojiet uz matiem un caur to pūtiet speciālo, krāsojamo matu laku, kas ir pietiekami noturīga, lai saglabātu zīmējuma formu pasākuma laikā, bet jau nākamajā mazgāšanas reizē viegli izmazgātos. 

Foto avots: Mārtiņš Garais, http://garais.lv/

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »