Izgrezno jubilāra matus svētku ballītei

Publicēts: 21.06.2016 13:50

Izmēģini sapost jubilāra matus, izmantojot interesantu trafaretu un speciālas, viegli izmazgājamas matu krāsas. 

Trafareta zīmējumu no parastas A4 lapas izgatavot ir pavisam vienkārši, galvenais izvēlies rakstu, simbolu vai rotājumu, kas vislabāk atbilst tērpa noskaņai, garastāvoklim vai ballītes tēmai, piemēram, zvaigzni, sirsniņu, zibens formu, enkura formu, Supermena logo.

Izmēģiniet arī ko sarežģītāku, piemēram, zaķa, kaķa vai suņa galvas formu. Trafaretu novietojiet uz matiem un caur to pūtiet speciālo, krāsojamo matu laku, kas ir pietiekami noturīga, lai saglabātu zīmējuma formu pasākuma laikā, bet jau nākamajā mazgāšanas reizē viegli izmazgātos. 

Foto avots: Mārtiņš Garais, http://garais.lv/

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »