Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Publicēts: 20.06.2018 18:20

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram. Kartē jāiekļauj norādes, piemēram, "Dodieties desmit soļus lielākā koka virzienā", "Pīļu gājienā nokļūstiet līdz trešajam kontrolpunktam". Kartē nepieciešams iekļaut arī kontrolpunktus ar uzdevumiem. Piemēram, pirmajā kontrolpunktā bērniem jāatrod, kuros balonos ir paslēptas dārgumu atslēgas. Otrajā - no sagrieztiem papīra gabaliņiem jāsaliek attēls. Trešajā - kokā vai krūmā jāatrod 12 (daudzums atkarīgs no bērnu skaita) paslēptas  konfektes. Ceturtajā - jāatbild uz āķīgiem jautājumiem vai mīklām, piemēram, "Melns zirgs, sarkans jātnieks, zaļa pātaga rokā: pats sev sit, zirgam ne.(Atbilde: cilvēks peras pirtī)". Piektais kontrolpunkts jau ir finišs, kurā jubilāram no iepriekš atrastajām atslēgām, jāatrod īstā un jāatver kaste, kurā ir viņa dāvana.

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »