Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Publicēts: 20.06.2018 18:20

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram. Kartē jāiekļauj norādes, piemēram, "Dodieties desmit soļus lielākā koka virzienā", "Pīļu gājienā nokļūstiet līdz trešajam kontrolpunktam". Kartē nepieciešams iekļaut arī kontrolpunktus ar uzdevumiem. Piemēram, pirmajā kontrolpunktā bērniem jāatrod, kuros balonos ir paslēptas dārgumu atslēgas. Otrajā - no sagrieztiem papīra gabaliņiem jāsaliek attēls. Trešajā - kokā vai krūmā jāatrod 12 (daudzums atkarīgs no bērnu skaita) paslēptas  konfektes. Ceturtajā - jāatbild uz āķīgiem jautājumiem vai mīklām, piemēram, "Melns zirgs, sarkans jātnieks, zaļa pātaga rokā: pats sev sit, zirgam ne.(Atbilde: cilvēks peras pirtī)". Piektais kontrolpunkts jau ir finišs, kurā jubilāram no iepriekš atrastajām atslēgām, jāatrod īstā un jāatver kaste, kurā ir viņa dāvana.

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »