Mēmais šovs!

Publicēts: 17.07.2018 06:15

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv. Sākam šādi – jubilārs iečukst rādāmo vārdu vienam brīvprātīgajam, kurš citiem klusēdams cenšas parādīt jubilāra teikto. Šovu sāk ar to, ka ar pirkstiem parāda, cik vārdu tiks rādīts. Ja minamais ir saliktenis, to parāda, saāķējot abus rādītājpirkstus. Tas, kurš vārdu rāda, nedrīkst runāt – tieši tāpēc tas dēvējams par Mēmo šovu. Uz telpā esošajiem priekšmetiem nedrīkst norādīt, piemēram, ja atminējums ir “krēsls”. Tas, kurš pirmais vārdu uzmin, rāda nākamais, savukārt rādāmo vārdu domā, tas, kurš nupat rādīja Mēmo šovu.

 

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »