Mēmais šovs!

Publicēts: 17.07.2018 06:15

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv. Sākam šādi – jubilārs iečukst rādāmo vārdu vienam brīvprātīgajam, kurš citiem klusēdams cenšas parādīt jubilāra teikto. Šovu sāk ar to, ka ar pirkstiem parāda, cik vārdu tiks rādīts. Ja minamais ir saliktenis, to parāda, saāķējot abus rādītājpirkstus. Tas, kurš vārdu rāda, nedrīkst runāt – tieši tāpēc tas dēvējams par Mēmo šovu. Uz telpā esošajiem priekšmetiem nedrīkst norādīt, piemēram, ja atminējums ir “krēsls”. Tas, kurš pirmais vārdu uzmin, rāda nākamais, savukārt rādāmo vārdu domā, tas, kurš nupat rādīja Mēmo šovu.

 

Foto avots: Shutterstock.com

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »