Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Publicēts: 16.08.2018 04:10

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi im tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem. Sarkanā kleita kopā ar dzeltenu jaciņu un zaļi punktotām zeķubiksēm? Visas rokassprādzes, kas vien tev ir un meitas košās bantes matos? Viena zila acu ēna, otra zaļa? Akcents visam - koši sarkani vaigu gali un deguns bronzā? Brīnišķīgi - savam bērnam tu būsi skaistākā mamma pasaulē un viņam būs neviltots prieks par iespēju izmēģināt visu, kas atrodas uz kosmētikas galda! Un atceries - arī dēliem patīk pucēt mammas!

Foto avots: Shutterstock.com

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »

Jūra bango - uzspēlējiet iztēles rotaļu no vecāku bērnības!

Vai savā bērnībā spēlēji jautro rotaļu "Jūra bango"? Tā iederēsies bērnu ballītē, ja ir vismaz 5 spēlētgribētāji. Jo lielāka bērnu kompānija, jo jautrāk. Lasīt tālāk »

Pašuzņemto filmu festivāls

Ir vērts pārvarēt slinkumu un sarīkot īstu filmu festivālu! Proti, sarīkot filmu festivālu (vai iekļaut to kā jubilejas centrālo notikumu), kur ikviens sanākušais uzfilmē savu filmu.  Lasīt tālāk »

Cukurgailīšu vārīšana kopā ar viesiem

Salds un garšīgs, pašu gatavots kārums dzimšanas dienas ballītē iepriecinās ne tikai jubilāru, bet arī viesus. Cukurgailīšu vārīšana ir pavisam vienkārša un jūs to varat darīt kopā, lūk recepte.       Lasīt tālāk »

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »