Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Publicēts: 16.08.2018 04:10

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi im tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem. Sarkanā kleita kopā ar dzeltenu jaciņu un zaļi punktotām zeķubiksēm? Visas rokassprādzes, kas vien tev ir un meitas košās bantes matos? Viena zila acu ēna, otra zaļa? Akcents visam - koši sarkani vaigu gali un deguns bronzā? Brīnišķīgi - savam bērnam tu būsi skaistākā mamma pasaulē un viņam būs neviltots prieks par iespēju izmēģināt visu, kas atrodas uz kosmētikas galda! Un atceries - arī dēliem patīk pucēt mammas!

Foto avots: Shutterstock.com

Dzimšanas dienā sviests uz deguna - veiksmei

Dzimšanas dienā katram atnākušajam viesim jāpaņem nedaudz sviesta un jāuzsmērē uz jubilāra deguna, lai gaviļniekam visu nākamo gadu būtu veiksme.       Lasīt tālāk »

Izgatavo ballītei košu papīra karodziņu virteni! Pamācība

Krāsaini papīra karodziņi ikvienai ballītei piešķirs īpašu svētku noskaņu.  Lasīt tālāk »

Dzejoļa sacerēšana jubilāram

Sagatavojiet lielu lapu un dažādus krāsainus rakstāmos, lai bērni varētu kopīgi pierakstīt un sacerētē dzejoli. Kāds no pieaugušajiem vai arī jubilārs var izdomāt pirmo dzejoļa rindiņu, nākamo izdomā pa labi stāvošais bērns.       Lasīt tālāk »

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »