Jubilārs izklaidē viesus ar burvju trikiem

Publicēts: 10.05.2015 11:15

Gatavojoties dzimšanas dienas svinībām, kopā ar bērnu iemācieties kādu burvju triku, lai viņš to varētu parādīt saviem viesiem. Jau gatavošanās process būs aizraujošs un uzstāšanās tāpat.

Sakārtojiet krēslus, lai veidotos skatītāju rindas, tām priekšā izveidojiet nelielu skatuvi. Atceries, ka īstam burvju triku māksliniekam ir atbilstoši jāsaģērbjas. Šoreiz piemērotas būs tumšas bikses un melns krekls. No veca palaga ātri vien var pagatavot ar burvju zīmēm rotātu apmetni. Ja Tev ir cilinds vai kāda cita cepure, tad droši velc to galvā. Mammu vai tēti vari aicināt par savu asistentu, kas tev palīdzēs!

Faili lejupielādei:

Trīs burvju triki.pdf Lejupielādēt

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »