Video sveicieni gaviļniekam

Publicēts: 10.10.2018 08:05

Lielu pārsteigumu jubilāram sagādās paziņu un draugu veidots video sveiciens. Tas ir risinājums dažādām situācijām - ja draugi vai radinieki atrodas ārpus valsts vai nevar ierasties, netiek rīkotas lielas svinības vai jubilārs neatzīmē savus svētkus.

Ne vienmēr uz svinībām ir iespēja ielūgt visas paziņas, radus un draugus, it īpaši, ja svinības ir nelielas vai vecuma grupas atšķiras. Tāpēc video sveicienā jubilāru var apsveikt bijušie skolotāji, piemājas veikala darbinieki, kolēģi un citi neaicinātie viesi. Komiskas situācijas skatīšanās procesā radīs, ja video novēlējumu būs teicis arī vienkāršs garāmgājējs. 

Video iespējams veidot ļoti nopietnu vai jautru un asprātīgu, lielākoties tas atkarīgs no jubilāra. Mazākie sveicēji var uzdziedāt kādu dziesmu, uzdejot vai noskaitīt dzejoli. Lielākie sveicēji var izpausties radoši, veidojot kopīgus un neparastus sveicienus. 

Idejas variet smelties arī internetā, jo šādi sveicieni kļūst arvien populārāki, piemēram, šādi.

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »