Iejūtaties galda futbola spēlētāju lomā

Publicēts: 10.06.2015 13:00

Ļoti daudzi noteikti ir izmēģinājuši savas prasmes galda futbola vai hokeja spēlē, bet vai esat izmēginājuši, ko līdzīgu arī reālajā dzīvē? Sarīkojat neparastas futbola sacensības, kas atgādina galda futbola spēles principus, tie nosaka, ka spēlētājiem ir ierobežots kustību laukums. Šis ir lielisks risinājums, ja spēlē piedalās bērni, jo tā ir mazāk agresīva un iespēja kādu nejauši savainot ir ļoti niecīga.

Pamācību spēles laukuma izveidei un noteikumus vari lejupielādēt.

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »