Burvju triks - izgaistošā monēta

Publicēts: 16.06.2015 11:00

Skatīties burvju trikus ir ļoti aizraujoši, bet tikpat aizraujoši ir arī tos rādīt, jo tu esi vienīgais, kurš zina, kā šis triks ir tapis. Pie tevis sanācis draugu pulks un tu gribi visus uzjautrināt un pārsteigt? Parādi viņiem izgaistošās monētas triku!


Pirms lielā uznāciena tev ir jāsagatavojas, sākumā mēģini parādīt šo triku mammai un tētim, iespējams, viņi tev varēs arī palīdzēt lielajā uzstāšanās brīdī. Tikai neaizmirsti burvju mākslinieku likumu - nevienam citam nestāsti, kā tev tas izdevās!


Pamācību "Izgaistošā monēta" vari lejupielādēt.

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »