Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Publicēts: 04.09.2018 05:00

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam. Pieaugušo jubilejās spilvenu cīņas vari organizēt par kārtīgām sacensībām. Tev būs nepieciešami vismaz divi lieli spilveni un divi apaļi koka bluķi (vismaz 30cm augsti). Bluķus novieto apmēram 1 metra attālumā vienu no otra. Vienā spēles kārtā piedalās divi dalībnieki. Katram iedod vienu spilvenu un liec uzkāpt uz bluķiem. Dalībnieku uzdevums ir ar spilvena palīdzību nogāzt otru dalībnieku no bluķa. Visi pirmās kārtas uzvarētāji sacenšas otrajā kārtā, otrās kārtas uzvarētāji trešajā kārtā un tā kamēr tiek noskaidrots viens uzvarētājs. 

Foto avots: Shutterstock.com

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »

Jūra bango - uzspēlējiet iztēles rotaļu no vecāku bērnības!

Vai savā bērnībā spēlēji jautro rotaļu "Jūra bango"? Tā iederēsies bērnu ballītē, ja ir vismaz 5 spēlētgribētāji. Jo lielāka bērnu kompānija, jo jautrāk. Lasīt tālāk »

Pašuzņemto filmu festivāls

Ir vērts pārvarēt slinkumu un sarīkot īstu filmu festivālu! Proti, sarīkot filmu festivālu (vai iekļaut to kā jubilejas centrālo notikumu), kur ikviens sanākušais uzfilmē savu filmu.  Lasīt tālāk »

Cukurgailīšu vārīšana kopā ar viesiem

Salds un garšīgs, pašu gatavots kārums dzimšanas dienas ballītē iepriecinās ne tikai jubilāru, bet arī viesus. Cukurgailīšu vārīšana ir pavisam vienkārša un jūs to varat darīt kopā, lūk recepte.       Lasīt tālāk »

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »