Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Publicēts: 04.09.2018 05:00

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam. Pieaugušo jubilejās spilvenu cīņas vari organizēt par kārtīgām sacensībām. Tev būs nepieciešami vismaz divi lieli spilveni un divi apaļi koka bluķi (vismaz 30cm augsti). Bluķus novieto apmēram 1 metra attālumā vienu no otra. Vienā spēles kārtā piedalās divi dalībnieki. Katram iedod vienu spilvenu un liec uzkāpt uz bluķiem. Dalībnieku uzdevums ir ar spilvena palīdzību nogāzt otru dalībnieku no bluķa. Visi pirmās kārtas uzvarētāji sacenšas otrajā kārtā, otrās kārtas uzvarētāji trešajā kārtā un tā kamēr tiek noskaidrots viens uzvarētājs. 

Foto avots: Shutterstock.com

Dzimšanas dienā sviests uz deguna - veiksmei

Dzimšanas dienā katram atnākušajam viesim jāpaņem nedaudz sviesta un jāuzsmērē uz jubilāra deguna, lai gaviļniekam visu nākamo gadu būtu veiksme.       Lasīt tālāk »

Izgatavo ballītei košu papīra karodziņu virteni! Pamācība

Krāsaini papīra karodziņi ikvienai ballītei piešķirs īpašu svētku noskaņu.  Lasīt tālāk »

Dzejoļa sacerēšana jubilāram

Sagatavojiet lielu lapu un dažādus krāsainus rakstāmos, lai bērni varētu kopīgi pierakstīt un sacerētē dzejoli. Kāds no pieaugušajiem vai arī jubilārs var izdomāt pirmo dzejoļa rindiņu, nākamo izdomā pa labi stāvošais bērns.       Lasīt tālāk »

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »