Tualetes papīra rullīši jautrām aktivitātēm

Publicēts: 23.09.2015 16:55

Mājās iekrājušies tualetes papīra kartona rullīši? Liec tos lietā, lai padarītu dienu kopā ar bērniem jautrāku un radošāku vai izmanto bērnu ballītēs. 

No izlietotiem papīra rullīšiem var uztaisīt dažādas neparastas lietas:

  • Aizlīmējot abus galus un sānā izgriežot nelielu caurumu, tas var pārtapt par krājkasi. Izdaiļo to ar papīriem, krāsainām rudens lapām, kreppapīru, foliju, lentītēm, pērlītēm.
  • Izveido rudens kompozīciju, aplīmējot rullīti ar čiekuriem, zīlēm, pīlādžiem. Rullīt šajā gadījumā būs kā pamats. 
  • Apkrāsojot rullīšus ar guašu krāsām un vēlāk tos saverot uz auklas, var izveidot brīnišķīgas ballītes dekorācijas.
  • Salīmējot vairākus rullīšus kopā, vari izveidot māju, leļļu skapi, robotu, ziloni u.c.
  • No tiem vari izveidot rakstāmlietu trauciņus. Vispirms izdaiļo katru rullīti atsevišķi, piemēram, nokrāso, aplīmē vai aptin ar krāsainu dziju. Tad salīmē vairākus rullīšus kopā un tad tos uzlīmē uz cieta pamata.

Foto avots: Shutterstock.com

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »