Tualetes papīra rullīši jautrām aktivitātēm

Publicēts: 23.09.2015 16:55

Mājās iekrājušies tualetes papīra kartona rullīši? Liec tos lietā, lai padarītu dienu kopā ar bērniem jautrāku un radošāku vai izmanto bērnu ballītēs. 

No izlietotiem papīra rullīšiem var uztaisīt dažādas neparastas lietas:

  • Aizlīmējot abus galus un sānā izgriežot nelielu caurumu, tas var pārtapt par krājkasi. Izdaiļo to ar papīriem, krāsainām rudens lapām, kreppapīru, foliju, lentītēm, pērlītēm.
  • Izveido rudens kompozīciju, aplīmējot rullīti ar čiekuriem, zīlēm, pīlādžiem. Rullīt šajā gadījumā būs kā pamats. 
  • Apkrāsojot rullīšus ar guašu krāsām un vēlāk tos saverot uz auklas, var izveidot brīnišķīgas ballītes dekorācijas.
  • Salīmējot vairākus rullīšus kopā, vari izveidot māju, leļļu skapi, robotu, ziloni u.c.
  • No tiem vari izveidot rakstāmlietu trauciņus. Vispirms izdaiļo katru rullīti atsevišķi, piemēram, nokrāso, aplīmē vai aptin ar krāsainu dziju. Tad salīmē vairākus rullīšus kopā un tad tos uzlīmē uz cieta pamata.

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »