Eksperiments - iekrāso ziedus sev vēlamā krāsā

Publicēts: 25.10.2018 08:05

Kopā ar bērniem izmēģiniet eksperimentu, kura laikā varēsiet novērot kā zieds uzņem ūdeni un iekrāso ziedlapas jums tīkamās krāsās. Iegādājies pāris ziedus baltā krāsā. Ūdens traukā, kurā liksi ziedu, ielej sev tīkamas krāsas tinti vai Lieldienu olu krāsu. Ja izvēlies izmēģināt tinti, ūdenim pievieno arī nedaudz etiķi. Zieda kātiņu pāris vietās nedaudz iegriez. 

Nākamais uzdevums ir vērot notiekošo, caur kātu zieds uzsūc ūdeni un krāsu, tā nonāk ziedā, kas arī iekrāsosies attiecīgajā tonī. Krāsas intensitāte ir atkarīga no pievienotās krāsas daudzuma, ar to varat eksperimentēt. 

Lai krāsaina diena!

Foto avots: Shutterstock.com

Dzimšanas dienā sviests uz deguna - veiksmei

Dzimšanas dienā katram atnākušajam viesim jāpaņem nedaudz sviesta un jāuzsmērē uz jubilāra deguna, lai gaviļniekam visu nākamo gadu būtu veiksme.       Lasīt tālāk »

Izgatavo ballītei košu papīra karodziņu virteni! Pamācība

Krāsaini papīra karodziņi ikvienai ballītei piešķirs īpašu svētku noskaņu.  Lasīt tālāk »

Dzejoļa sacerēšana jubilāram

Sagatavojiet lielu lapu un dažādus krāsainus rakstāmos, lai bērni varētu kopīgi pierakstīt un sacerētē dzejoli. Kāds no pieaugušajiem vai arī jubilārs var izdomāt pirmo dzejoļa rindiņu, nākamo izdomā pa labi stāvošais bērns.       Lasīt tālāk »

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »