Izgatavo sapņu ķērāju mazulim no locītām papīra zvaigznēm

Publicēts: 10.11.2015 14:40

Tavā ģimenē ienācis jaundzimušais? Gādā par viņa mazajiem sapņiem un saldo miedziņu, iekarot virs gultas pašdarinātu sapņu ķērāju. Brīnišķīgu sapņu ķērāju vari izgatavot no locītām papīra zvaigznēm, auklas vai diega un koka vai metāla stīpas. 

Pie metāla stīpas dažādos augstumos vari sakārt papīra zvaigznes. Ja esi nolēmis kārtīgi pacensties un darbā ieguldīt lielu mīlestību, uzšuj no dzeltena auduma nelielu mēnestiņu. Augšējā malā iešuj auklu, aiz kuras varēsi iekārt sapņu ķērāju, bet apakšējā malā piešuj auklas, kuras noturēs koka vai metāla stīpu ar papīra zvaigznēm. Lai uzšūtu mēnestiņu, no auduma izgriez divas vienādas tā formas un rūpīgi sašuj kopā malas, atstājot nelielu caurumu, lai izgrieztu to uz pareizo pusi un varētu piepildīt ar vati vai citu audumu. 

Lai salocītu papīra zvaigznes, skaties video pamācību:

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »