Izgatavo sapņu ķērāju mazulim no locītām papīra zvaigznēm

Publicēts: 10.11.2015 14:40

Tavā ģimenē ienācis jaundzimušais? Gādā par viņa mazajiem sapņiem un saldo miedziņu, iekarot virs gultas pašdarinātu sapņu ķērāju. Brīnišķīgu sapņu ķērāju vari izgatavot no locītām papīra zvaigznēm, auklas vai diega un koka vai metāla stīpas. 

Pie metāla stīpas dažādos augstumos vari sakārt papīra zvaigznes. Ja esi nolēmis kārtīgi pacensties un darbā ieguldīt lielu mīlestību, uzšuj no dzeltena auduma nelielu mēnestiņu. Augšējā malā iešuj auklu, aiz kuras varēsi iekārt sapņu ķērāju, bet apakšējā malā piešuj auklas, kuras noturēs koka vai metāla stīpu ar papīra zvaigznēm. Lai uzšūtu mēnestiņu, no auduma izgriez divas vienādas tā formas un rūpīgi sašuj kopā malas, atstājot nelielu caurumu, lai izgrieztu to uz pareizo pusi un varētu piepildīt ar vati vai citu audumu. 

Lai salocītu papīra zvaigznes, skaties video pamācību:

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »