Izdaiļo sveces ar savu mīļāko fotogrāfiju vai attēlu

Publicēts: 11.11.2015 14:00

Tumšajos vakaros arvien vairāk rodas vēlme mājās ienest gaismu un siltumu. Aizdedz savu īpašo svecīti, kura izdaiļota ar tavu izvēlēto attēlu. Padarīt krāšņāku vienkrāsainu sveci ir pavisam vienkārši. Tev būs nepieciešama svece, matu žāvēšanas fēns, balts cepamais papīrs un izdrukāta fotogrāfija. 

Izmantojot parastu printeri, izdrukā savu izvēlēto fotogrāfiju vai ornamentu uz baltas papīra lapas. Uzliec to uz sveces un pārklāj pāri cepamo papīru tā, lai vari aiz tā noturēt rokās sveci. Izmantojot fēnu, pāris minūtes karsē sveces daļu, kurai virsū uzklāji izdrukāto papīra lapu. Tad noņem cepamo papīru un pārliecinies vai fotogrāfija kārtīgi pielipusi. 

Pielietojot šo tehniku, vari izdaiļot dažādu izmēru, krāsu sveces un dāvināt tās svētkos saviem mīļajiem.

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »