Izdaiļo sveces ar savu mīļāko fotogrāfiju vai attēlu

Publicēts: 11.11.2015 14:00

Tumšajos vakaros arvien vairāk rodas vēlme mājās ienest gaismu un siltumu. Aizdedz savu īpašo svecīti, kura izdaiļota ar tavu izvēlēto attēlu. Padarīt krāšņāku vienkrāsainu sveci ir pavisam vienkārši. Tev būs nepieciešama svece, matu žāvēšanas fēns, balts cepamais papīrs un izdrukāta fotogrāfija. 

Izmantojot parastu printeri, izdrukā savu izvēlēto fotogrāfiju vai ornamentu uz baltas papīra lapas. Uzliec to uz sveces un pārklāj pāri cepamo papīru tā, lai vari aiz tā noturēt rokās sveci. Izmantojot fēnu, pāris minūtes karsē sveces daļu, kurai virsū uzklāji izdrukāto papīra lapu. Tad noņem cepamo papīru un pārliecinies vai fotogrāfija kārtīgi pielipusi. 

Pielietojot šo tehniku, vari izdaiļot dažādu izmēru, krāsu sveces un dāvināt tās svētkos saviem mīļajiem.

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »