Dzimšanas dienas laika kapsula

Publicēts: 13.01.2016 16:00

Svinat sava bērna pirmo dzimšanas dienu? Sarūpējiet viņam laika kapsulu, ko atvērt pēc vairākiem gadiem. Lūdz, lai svinību viesi, uz skaistām lapiņām uzraksta vēstuli tavam bērna. Pastāstot par šo dienu, piedzīvoto un nākotnes vēlmēm, kā arī iekļaujot novēlējumu. Visas vēstules paglabā kastītē vai kārbā, kuru nevar viegli attaisīt, un paglabā to drošā vietā. Atver vai uzdāvini šo laika kapsulu bērna 10 vai 18 dzimšanas dienā. 

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »