Noderīga un skaista dāvana jaunajiem vecākiem

Publicēts: 17.02.2016 14:00

Jādodas maza bērniņa raudzībās? Brīnišķīga dāvana par kuru ļoti priecāsies jaunie vecāki ir kūka. Nē, nē! Ne jau ēdama kūka, bet gan veidota no autiņbiksītēm. Šādu dāvanu spēs novērtēt ikviens no vecākiem.

Tās izveidošanai vajadzēs autiņbiksītes un gara lenta, kā arī vēl viens izpalīdzīgs roku pāris. Vispirms katru autiņbiksīti satin rullītī un tad pa vienai liec kopā, veidojot apaļu kūkas formu. Visu rūpīgi nostiprini ar auklu, kas piestiprināta pie pirmās autiņbiksītes un nostiepta gar katru nākamo. Šādā veidā vari veidot vairākas kūkas kārtas, bet tas pēc katra izvēles. Kūku dekorēt vari ar zeķītēm vai krāsainām lentītēm. 

Foto avots: Shutterstock.com

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »