Noderīga un skaista dāvana jaunajiem vecākiem

Publicēts: 17.02.2016 14:00

Jādodas maza bērniņa raudzībās? Brīnišķīga dāvana par kuru ļoti priecāsies jaunie vecāki ir kūka. Nē, nē! Ne jau ēdama kūka, bet gan veidota no autiņbiksītēm. Šādu dāvanu spēs novērtēt ikviens no vecākiem.

Tās izveidošanai vajadzēs autiņbiksītes un gara lenta, kā arī vēl viens izpalīdzīgs roku pāris. Vispirms katru autiņbiksīti satin rullītī un tad pa vienai liec kopā, veidojot apaļu kūkas formu. Visu rūpīgi nostiprini ar auklu, kas piestiprināta pie pirmās autiņbiksītes un nostiepta gar katru nākamo. Šādā veidā vari veidot vairākas kūkas kārtas, bet tas pēc katra izvēles. Kūku dekorēt vari ar zeķītēm vai krāsainām lentītēm. 

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »