Izgatavo ballītei košu papīra karodziņu virteni! Pamācība

Publicēts: 21.09.2018 16:15

Krāsaini papīra karodziņi ikvienai ballītei piešķirs īpašu svētku noskaņu. 

Papīra krāsas var izvēlēties atkarībā no tā, kam virtenes būs nepieciešamas - dzimšanas dienas ballītei, kāzām vai vienkārši jautram piknikam. Ļoti skaisti izskatās papīri vienā krāsā, piemēram, sarkanā vai dzeltenā, bet tikpat skaisti izskatīsies virtene, kas veidota dažādās krāsās.

Ideja: papīra vietā vari izmantot auduma karodziņus.

Papīra karodziņu izgatavošanas instrukciju vari lejupielādēt. 

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »