Skaistas matu lokas no salmiņiem mazām un lielām dāmām

Publicēts: 07.06.2016 13:35

Vienas dāmas sapņo par krāšņām lokām, citas par bezgala gludiem, taisniem matiem. Šīs brīnišķīgās lokas neatstās vienaldzīgas pat taisno matu piekritējas!

Pastāv tik daudz dažādu matu veidošanas ierīču - taisnotāju, lokotāju, fēnu, - bet kurš gan būtu domājis, ka matus skaisti ieveidot, tos nebojājot, var arī ar salmiņiem? Pavisam neliela piepūle, lai ģimenes svētkiem lielās un mazās dāmas būtu skaisti sapucējušās!

Matu veidošanas pamācība pielikumā!

 

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »