Laternas vasarīgai dārza ballītei - gatavojam mājās paši

Publicēts: 18.07.2016 14:10

Vasara bez dārza ballītēm nav nekāda vasara! Taču dārza ballītēm un arī vienkārši pagalma pucēšanai nepieciešami dekori.

Nepieciešamie materiāli:

  • dažādas burkas un burciņas
  • stieplīte
  • trafareti
  • krāsu flakoniņi
  • dažādu toņu kreppapīrs
  • spīdumi
  • krāsains kartons

Veidošana:

No dažādiem trafaretiem, uzpūšot krāsu, uz burciņām var veidot dažādus zīmējumus. Savukārt kreppapīru var izmantot skariņu veidošanai vai arī vienkārši burciņu aplīmēšanai, lai, laternām spīdot, veidojas dažādu krāsu gamma. Lai veidotos laternu dizaina dažādība, dažām var pievienot spīdumus vai no kartona izgrieztus elementus. Laternu rokturīšus veido, stieplīti apvijot ap burciņu un pārliekot no vienas puses uz otru, to nostiprina. 

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »