Laternas vasarīgai dārza ballītei - gatavojam mājās paši

Publicēts: 18.07.2016 14:10

Vasara bez dārza ballītēm nav nekāda vasara! Taču dārza ballītēm un arī vienkārši pagalma pucēšanai nepieciešami dekori.

Nepieciešamie materiāli:

  • dažādas burkas un burciņas
  • stieplīte
  • trafareti
  • krāsu flakoniņi
  • dažādu toņu kreppapīrs
  • spīdumi
  • krāsains kartons

Veidošana:

No dažādiem trafaretiem, uzpūšot krāsu, uz burciņām var veidot dažādus zīmējumus. Savukārt kreppapīru var izmantot skariņu veidošanai vai arī vienkārši burciņu aplīmēšanai, lai, laternām spīdot, veidojas dažādu krāsu gamma. Lai veidotos laternu dizaina dažādība, dažām var pievienot spīdumus vai no kartona izgrieztus elementus. Laternu rokturīšus veido, stieplīti apvijot ap burciņu un pārliekot no vienas puses uz otru, to nostiprina. 

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »