Gatavojam kartona mašīnas dārza sacensībām!

Publicēts: 09.08.2016 11:10

Ieprieciniet savus, draugu un radu bērnus ar jautrām auto sacīkstēm! Bet pirms tam - organizējiet radošās darbnīcas, lai sacīkšu mašīnas izgatavotu pašu spēkiem. 

Kas nepieciešams? Lielākas un mazākas kartona kastes, līme, guaša krāsas, krāsu zīmuļi, aplikāciju papīrs. 

Kartona mašīnu ieteicams gatavot tādu, lai dalībnieks to var "uzvilkt kā svārkus", proti, apakšai jābūt caurai. Kartona auto visi kopīgi izgrezno - aplīmē un izkrāso, uzkrāso mašīnu sejas, personalizē ar vārdiem un dalībnieku numuriem.

Kad sacīkšu mašīnas gatavas, sacensības var sākties! Izveidojiet dārzā distanci, kas dalībniekiem jāveicuz ātrumu. 

 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »