Gatavojam kartona mašīnas dārza sacensībām!

Publicēts: 09.08.2016 11:10

Ieprieciniet savus, draugu un radu bērnus ar jautrām auto sacīkstēm! Bet pirms tam - organizējiet radošās darbnīcas, lai sacīkšu mašīnas izgatavotu pašu spēkiem. 

Kas nepieciešams? Lielākas un mazākas kartona kastes, līme, guaša krāsas, krāsu zīmuļi, aplikāciju papīrs. 

Kartona mašīnu ieteicams gatavot tādu, lai dalībnieks to var "uzvilkt kā svārkus", proti, apakšai jābūt caurai. Kartona auto visi kopīgi izgrezno - aplīmē un izkrāso, uzkrāso mašīnu sejas, personalizē ar vārdiem un dalībnieku numuriem.

Kad sacīkšu mašīnas gatavas, sacensības var sākties! Izveidojiet dārzā distanci, kas dalībniekiem jāveicuz ātrumu. 

 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »