Ideja jubilejām: ģimenes personalizētā aploksne apsveikumu sūtīšanai

Publicēts: 22.02.2017 09:05

Vai vēlaties pārsteigt savus tuvos un mīļos? Uzraksti svētku dienā vai jubilejas reizē apsveikuma kartiņu! Pārsteigums būs vēl lielāks, ja to ievietosiet jūsu ģimenei raksturīgā aploksnē.

Savai ģimenei raksturīgu aploksni varat gatavot paši vai arī ar īpašu dizainu pasūtīt kādā tipogrāfijā. 

Ja gatavojat paši, droši varat izmantot dažādus papīrus un tā apdarināšanas tehnikas - līmēšanu, krāsošanu, aplicēšanu. Izvēloties papīru, atcerieties, ka tam nevajadzētu būt pārāk plānam un trauslam, jo tas var saplīst sūtījuma nogādes procesā. 

Ja izvēlaties izmantot kādas tipogrāfijas pakalpojumus, uz aploksnēm varat drukāt jebko, kas pašiem un citiem asociējas ar jūsu ģimeni. Ja esat kaislīgi ceļotāji, varat uzdrukāt, piemēram, kompasu, ja ģimenes uzvārdā ir dzīvnieka vai koka nosaukums, to noteikti varat izmantot aploksnes dizainā. Noteikti varat izmantot arī bērnu zīmējumus. 

Lai izdodas!

Foto avots: Shutterstock.com

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »