Ideja jubilejām: ģimenes personalizētā aploksne apsveikumu sūtīšanai

Publicēts: 22.02.2017 09:05

Vai vēlaties pārsteigt savus tuvos un mīļos? Uzraksti svētku dienā vai jubilejas reizē apsveikuma kartiņu! Pārsteigums būs vēl lielāks, ja to ievietosiet jūsu ģimenei raksturīgā aploksnē.

Savai ģimenei raksturīgu aploksni varat gatavot paši vai arī ar īpašu dizainu pasūtīt kādā tipogrāfijā. 

Ja gatavojat paši, droši varat izmantot dažādus papīrus un tā apdarināšanas tehnikas - līmēšanu, krāsošanu, aplicēšanu. Izvēloties papīru, atcerieties, ka tam nevajadzētu būt pārāk plānam un trauslam, jo tas var saplīst sūtījuma nogādes procesā. 

Ja izvēlaties izmantot kādas tipogrāfijas pakalpojumus, uz aploksnēm varat drukāt jebko, kas pašiem un citiem asociējas ar jūsu ģimeni. Ja esat kaislīgi ceļotāji, varat uzdrukāt, piemēram, kompasu, ja ģimenes uzvārdā ir dzīvnieka vai koka nosaukums, to noteikti varat izmantot aploksnes dizainā. Noteikti varat izmantot arī bērnu zīmējumus. 

Lai izdodas!

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »