Iekārto lādīti atvases bērnības liecībām

Atmiņas ir jocīga lieta - tās savu vērtību iegūst pēc ilgāka un ilgāka laika. Ir tik jauki pāršķirstīt senus fotoalbumus, atmiņu klades, pētīt dokumentus un priekšmetus, kas asociējas ar kādu īpašu brīdi, notikumu. 

Tādēļ iekārto bērnam lādīti, kurā glabā ar viņa bērnību saistītas piemiņas lietu - pirmo sonogrāfijas bildīti, zīdaiņa cepurīti, pirmās kurpītes, knupīti, kuru viņš sen vairs nelieto, mīļāko zīmējumu, matu šķipsnu, plaukstas nospiedumu, liecību, vēstules Ziemassvētku vecītm. 

Kad kastīte piepildījusies, bērns droši vien svinēs jau pilngadību. Tad kastīti varēsi pasniegt kā dzimšanas dienas dāvanu. 

Foto avots: Shutterstock.com

Kafija, kapučino, latte. Iemācies un pārsteidz viesus ar perfektu dzērienu!

Varbūt esat īsti kafijas dzērienu profesionāļi. Bet varbūt līdz galam nezināt, kā pagatavot perfektu kapučino, latti vai espresso. Lasīt tālāk »

Krāsainais ledus ūdensglāzes daiļošanai

Gan ikdienas iekrāsošanai, gan ballītes galda spilgtināšanai iesakām pagatavot krāsainus ledus kubiņus. Gatavošanas procesā varat iesaistīt bērnus, kuri noteikti būs sajūsmā! Lasīt tālāk »

Vējdzirnavas. Fantastiski gards galda dekors no vafelēm

Brīnišķīga ideja svētku galda rotāšanai. Un labā ziņa - šo rotājumu ballītes noslēgumā var arī apēst! Lasīt tālāk »

Matu rota mazajai meitiņai

Ja ģimenē aug maza meitiņa, tā vien gribas gādāt skaistas kleitas un aksesuārus, lai būtu iespēja  mazo princesi pucēt.  Lasīt tālāk »

Jautrā pudeļu atrakcija atraktīvai ballītei

Šī atrakcija prasīs nelielu iepriekšēju gatavošanos, taču rezultāts no sirds iepriecinās atrakcijas dalībniekus.  Lasīt tālāk »