Iekārto lādīti atvases bērnības liecībām

Atmiņas ir jocīga lieta - tās savu vērtību iegūst pēc ilgāka un ilgāka laika. Ir tik jauki pāršķirstīt senus fotoalbumus, atmiņu klades, pētīt dokumentus un priekšmetus, kas asociējas ar kādu īpašu brīdi, notikumu. 

Tādēļ iekārto bērnam lādīti, kurā glabā ar viņa bērnību saistītas piemiņas lietu - pirmo sonogrāfijas bildīti, zīdaiņa cepurīti, pirmās kurpītes, knupīti, kuru viņš sen vairs nelieto, mīļāko zīmējumu, matu šķipsnu, plaukstas nospiedumu, liecību, vēstules Ziemassvētku vecītm. 

Kad kastīte piepildījusies, bērns droši vien svinēs jau pilngadību. Tad kastīti varēsi pasniegt kā dzimšanas dienas dāvanu. 

Foto avots: Shutterstock.com

Augļu kārtošana jubilejas galdam. 3 idejas

Ja jubilejas galdā plānots celt augļu plates, varat likt lietā mazliet radošuma un izveidot skaistus kārtojumus dzīvnieku formās.  Lasīt tālāk »

Kā izgatavot skaistu kartīti ar smiltīm un citiem dabas materiāliem

Šīs vasaras aktualitāte - darinājumi no smiltīm!  Lasīt tālāk »

Mājīgs un gaumīgs fotostūris lielām un mazām ballītēm

Tematisks un noskaņām bagāts fotostūris ir kļuvis par neatņemamu teju ikvienas lielākas vai mazākas ballītes sastāvdaļu. Lasīt tālāk »

Labo vārdu sūtījums jubilāram

Ikvienam jubilāram savā dzimšanas dienā ir jāsaņem pozitīvais lādiņš visam savam Jaunajam gadam, un sanākušie viesi to var nodrošināt.  Lasīt tālāk »

Izveido īpašu dreskodu savai dārza ballītei

Visu veidu balles un ballītes interesantākas padara īpašs dreskods, pēc kura vadoties, viesi drīkst izvēlēties savu apģērbu!   Lasīt tālāk »
>