Iekārto lādīti atvases bērnības liecībām

Atmiņas ir jocīga lieta - tās savu vērtību iegūst pēc ilgāka un ilgāka laika. Ir tik jauki pāršķirstīt senus fotoalbumus, atmiņu klades, pētīt dokumentus un priekšmetus, kas asociējas ar kādu īpašu brīdi, notikumu. 

Tādēļ iekārto bērnam lādīti, kurā glabā ar viņa bērnību saistītas piemiņas lietu - pirmo sonogrāfijas bildīti, zīdaiņa cepurīti, pirmās kurpītes, knupīti, kuru viņš sen vairs nelieto, mīļāko zīmējumu, matu šķipsnu, plaukstas nospiedumu, liecību, vēstules Ziemassvētku vecītm. 

Kad kastīte piepildījusies, bērns droši vien svinēs jau pilngadību. Tad kastīti varēsi pasniegt kā dzimšanas dienas dāvanu. 

Foto avots: Shutterstock.com

Pārsteidz vecvecākus jubilejā ar neparastu dāvanu

Vecvecākiem lielas dāvanas vairs nav nozīmīgas, daudz vairāk viņi priecāsies par kopā pavadītu laiku ar saviem mīļajiem.  Lasīt tālāk »

Kā interesanti pasniegt naudu? Ideja!

Dodies ciemos un vēlies dāvināt jubilāram naudu, bet vēlies to pasniegt interesantā un pārsteidzošā veidā? Mums ir ideja! Lasīt tālāk »

Jautra āra spēle bērnu svinībām rudenī

Arī rudenī dzimšanas dienas vai vārda dienas var pavadīt rotaļājoties laukā - bērniem tikai nepieciešams atbilstīgs apģērbs. Piedāvājam jautru spēli, kuru spēlēt dažādos svētkos.  Lasīt tālāk »

Galda salvešu noformēšana. Dzīvnieku figūru tureklīši

Šī piedāvātā salvešu turētāju ideja ir universāla - atkarībā no izvēlētā dzīvnieka, dekorāciju var pieskaņot ikvienai tematiskai ballītei.  Lasīt tālāk »

Kartīte ar nospiestajiem ziediem

Glītas, pašu rokām gatavotas kartītes noder vienmēr. Lasīt tālāk »