Iekārto lādīti atvases bērnības liecībām

Atmiņas ir jocīga lieta - tās savu vērtību iegūst pēc ilgāka un ilgāka laika. Ir tik jauki pāršķirstīt senus fotoalbumus, atmiņu klades, pētīt dokumentus un priekšmetus, kas asociējas ar kādu īpašu brīdi, notikumu. 

Tādēļ iekārto bērnam lādīti, kurā glabā ar viņa bērnību saistītas piemiņas lietu - pirmo sonogrāfijas bildīti, zīdaiņa cepurīti, pirmās kurpītes, knupīti, kuru viņš sen vairs nelieto, mīļāko zīmējumu, matu šķipsnu, plaukstas nospiedumu, liecību, vēstules Ziemassvētku vecītm. 

Kad kastīte piepildījusies, bērns droši vien svinēs jau pilngadību. Tad kastīti varēsi pasniegt kā dzimšanas dienas dāvanu. 

Foto avots: Shutterstock.com

Bērnu ballīte. Jo vairāk krāsu, jo labāk!

Kad tuvojas bērna dzimšanas diena vai kāds cits atzīmējams datums, laiks plānot ballīti!  Lasīt tālāk »

Dodam otru dzīvi: apgleznotas plates

Joprojām aktuāla ir zaļā domāšana. Ir pareizi domāt par to, kā lietām, kas savu nokalpojušas, dot otru dzīvi.  Lasīt tālāk »

Leļļu teātris no dabas materiāliem

Ja aptrūkušās idejas, ko interesantu padarīt kopā ar bērniem, varam padalīties ar jauku ideju - uztaisiet leļļu teātri no dabas materiāliem! Lasīt tālāk »

Dzimšanas dienā - liela kūka un fotosesija!

Mazuļiem, kuri sasnieguši gada vecumu, ballītes vēl neko daudz nenozīmē. Tādēļ bērna pirmo dzimšanas dienu varat atzīmēt citādāk - ar lielu kūku un fotosesiju. Lasīt tālāk »

Rudens ziedu kompozīcija soli pa solim

Ienes krāsas arī savā mājoklī!  Lasīt tālāk »