Iekārto lādīti atvases bērnības liecībām

Atmiņas ir jocīga lieta - tās savu vērtību iegūst pēc ilgāka un ilgāka laika. Ir tik jauki pāršķirstīt senus fotoalbumus, atmiņu klades, pētīt dokumentus un priekšmetus, kas asociējas ar kādu īpašu brīdi, notikumu. 

Tādēļ iekārto bērnam lādīti, kurā glabā ar viņa bērnību saistītas piemiņas lietu - pirmo sonogrāfijas bildīti, zīdaiņa cepurīti, pirmās kurpītes, knupīti, kuru viņš sen vairs nelieto, mīļāko zīmējumu, matu šķipsnu, plaukstas nospiedumu, liecību, vēstules Ziemassvētku vecītm. 

Kad kastīte piepildījusies, bērns droši vien svinēs jau pilngadību. Tad kastīti varēsi pasniegt kā dzimšanas dienas dāvanu. 

Foto avots: Shutterstock.com

Bērna balss ieraksts - lieliska dāvana!

Dažreiz izvēlēties dāvanu omītei, opītim vai krustvecākem ir visai sarežģīti, jo šķiet, ka mūsdienās cilvēki jau ir sev sarūpējuši visu nepieciešamo. Lasīt tālāk »

Neparastas puzles jubilāra prāta asināšanai

Ko uzdāvināt jubilejā cilvēkam, kuram, šķiet, jau ir viss? Uzdāvini iespēju asināt prātu! Lasīt tālāk »

Iekārto lādīti atvases bērnības liecībām

Atmiņas ir jocīga lieta - tās savu vērtību iegūst pēc ilgāka un ilgāka laika. Lasīt tālāk »

Ātri izgatavojami zaķīši, kaķīši un citi zvēri!

Lai izgatavotu jaukas un skaistas lietiņas, nevajag daudz. Vien radošu iedvesmu, vēlmi darboties un dažus izejmateriālus. Lasīt tālāk »

Kalendāros neierakstīto vārdu diena

Latvieši ir viena no retajām tautām, kas atzīmē vārda dienas. Ir pat atrisināts jautājums, ko darīt to reto un skaisto vārdu īpašniekiem, kuru vardi, kalendārā nav. Lasīt tālāk »