Mājīgs un gaumīgs fotostūris lielām un mazām ballītēm

Tematisks un noskaņām bagāts fotostūris ir kļuvis par neatņemamu teju ikvienas lielākas vai mazākas ballītes sastāvdaļu. Iespējas ir visdažādākās - var izmantot audumu, mežģīnes, krepapīru, mīkstās rotaļlietas, īpaši pasākumam izgatavotas lūpas, ūsas un brilles. Fotostūrī var nolikt dažādas cepures, šalles un pat kleitas.

Šodien piedāvājam izgatavot fotostūri dabiskās noskaņās, izmantojot koku un antīkus priekšmetus. Koka sienu var izgatavot no dēlīšiem, ko sastiprina kopā kā sienu. Interesanti izskatīsies, ja uz malām dēlīši katrs būs sava garuma. Kā dekorācijas var izmantot antīku galdiņu, no koka kastes gatavotu puķupodu, vecu rakstāmmašīnu, koka mucu, čemodānu, laternas ar svecītēm. 

Lai izdodas!

Foto avots: Shutterstock.com

Rudens ziedu kompozīcija soli pa solim

Ienes krāsas arī savā mājoklī!  Lasīt tālāk »

Rotu gatavošana meitas dzimšanas dienas ballītē. VIDEO

Meklē jauku ideju, ko mazās draudzenes varētu darīt meitas dzimšanas dienas ballītē? Rotu gatavošana noteikti viņām ies pie sirds! Lasīt tālāk »

Pārsteidz vecvecākus jubilejā ar neparastu dāvanu

Vecvecākiem lielas dāvanas vairs nav nozīmīgas, daudz vairāk viņi priecāsies par kopā pavadītu laiku ar saviem mīļajiem.  Lasīt tālāk »

Kā interesanti pasniegt naudu? Ideja!

Dodies ciemos un vēlies dāvināt jubilāram naudu, bet vēlies to pasniegt interesantā un pārsteidzošā veidā? Mums ir ideja! Lasīt tālāk »

Jautra āra spēle bērnu svinībām rudenī

Arī rudenī dzimšanas dienas vai vārda dienas var pavadīt rotaļājoties laukā - bērniem tikai nepieciešams atbilstīgs apģērbs. Piedāvājam jautru spēli, kuru spēlēt dažādos svētkos.  Lasīt tālāk »