Mājīgs un gaumīgs fotostūris lielām un mazām ballītēm

Tematisks un noskaņām bagāts fotostūris ir kļuvis par neatņemamu teju ikvienas lielākas vai mazākas ballītes sastāvdaļu. Iespējas ir visdažādākās - var izmantot audumu, mežģīnes, krepapīru, mīkstās rotaļlietas, īpaši pasākumam izgatavotas lūpas, ūsas un brilles. Fotostūrī var nolikt dažādas cepures, šalles un pat kleitas.

Šodien piedāvājam izgatavot fotostūri dabiskās noskaņās, izmantojot koku un antīkus priekšmetus. Koka sienu var izgatavot no dēlīšiem, ko sastiprina kopā kā sienu. Interesanti izskatīsies, ja uz malām dēlīši katrs būs sava garuma. Kā dekorācijas var izmantot antīku galdiņu, no koka kastes gatavotu puķupodu, vecu rakstāmmašīnu, koka mucu, čemodānu, laternas ar svecītēm. 

Lai izdodas!

Foto avots: Shutterstock.com

Galda salvešu noformēšana. Dzīvnieku figūru tureklīši

Šī piedāvātā salvešu turētāju ideja ir universāla - atkarībā no izvēlētā dzīvnieka, dekorāciju var pieskaņot ikvienai tematiskai ballītei.  Lasīt tālāk »

Kartīte ar nospiestajiem ziediem

Glītas, pašu rokām gatavotas kartītes noder vienmēr. Lasīt tālāk »

Ballīte ar tostu! 15 labas idejas

Tosta teikšana ir ļoti skaista tradīcija, kurai ir vērts pieiet radoši un pēc iepsējas iekļaut laba vēlējumus tam, kam par godu paceltas glāzes. Ja radošais gars kur nozudis, šeit 15 labu tostu idejas! Lasīt tālāk »

Augļu kārtošana jubilejas galdam. 3 idejas

Ja jubilejas galdā plānots celt augļu plates, varat likt lietā mazliet radošuma un izveidot skaistus kārtojumus dzīvnieku formās.  Lasīt tālāk »

Kā izgatavot skaistu kartīti ar smiltīm un citiem dabas materiāliem

Šīs vasaras aktualitāte - darinājumi no smiltīm!  Lasīt tālāk »