Mājīgs un gaumīgs fotostūris lielām un mazām ballītēm

Publicēts: 19.07.2017 10:05

Tematisks un noskaņām bagāts fotostūris ir kļuvis par neatņemamu teju ikvienas lielākas vai mazākas ballītes sastāvdaļu. Iespējas ir visdažādākās - var izmantot audumu, mežģīnes, krepapīru, mīkstās rotaļlietas, īpaši pasākumam izgatavotas lūpas, ūsas un brilles. Fotostūrī var nolikt dažādas cepures, šalles un pat kleitas.

Šodien piedāvājam izgatavot fotostūri dabiskās noskaņās, izmantojot koku un antīkus priekšmetus. Koka sienu var izgatavot no dēlīšiem, ko sastiprina kopā kā sienu. Interesanti izskatīsies, ja uz malām dēlīši katrs būs sava garuma. Kā dekorācijas var izmantot antīku galdiņu, no koka kastes gatavotu puķupodu, vecu rakstāmmašīnu, koka mucu, čemodānu, laternas ar svecītēm. 

Lai izdodas!

Foto avots: Shutterstock.com

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »

Jūra bango - uzspēlējiet iztēles rotaļu no vecāku bērnības!

Vai savā bērnībā spēlēji jautro rotaļu "Jūra bango"? Tā iederēsies bērnu ballītē, ja ir vismaz 5 spēlētgribētāji. Jo lielāka bērnu kompānija, jo jautrāk. Lasīt tālāk »

Pašuzņemto filmu festivāls

Ir vērts pārvarēt slinkumu un sarīkot īstu filmu festivālu! Proti, sarīkot filmu festivālu (vai iekļaut to kā jubilejas centrālo notikumu), kur ikviens sanākušais uzfilmē savu filmu.  Lasīt tālāk »

Cukurgailīšu vārīšana kopā ar viesiem

Salds un garšīgs, pašu gatavots kārums dzimšanas dienas ballītē iepriecinās ne tikai jubilāru, bet arī viesus. Cukurgailīšu vārīšana ir pavisam vienkārša un jūs to varat darīt kopā, lūk recepte.       Lasīt tālāk »

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »