Mājīgs un gaumīgs fotostūris lielām un mazām ballītēm

Publicēts: 19.07.2017 10:05

Tematisks un noskaņām bagāts fotostūris ir kļuvis par neatņemamu teju ikvienas lielākas vai mazākas ballītes sastāvdaļu. Iespējas ir visdažādākās - var izmantot audumu, mežģīnes, krepapīru, mīkstās rotaļlietas, īpaši pasākumam izgatavotas lūpas, ūsas un brilles. Fotostūrī var nolikt dažādas cepures, šalles un pat kleitas.

Šodien piedāvājam izgatavot fotostūri dabiskās noskaņās, izmantojot koku un antīkus priekšmetus. Koka sienu var izgatavot no dēlīšiem, ko sastiprina kopā kā sienu. Interesanti izskatīsies, ja uz malām dēlīši katrs būs sava garuma. Kā dekorācijas var izmantot antīku galdiņu, no koka kastes gatavotu puķupodu, vecu rakstāmmašīnu, koka mucu, čemodānu, laternas ar svecītēm. 

Lai izdodas!

Foto avots: Shutterstock.com

Spēle "Krustiņi un nullītes" no dabas materiāliem

Skaistu spēli var izgatavot, izmantojot koka ripu, plakanus akmentiņus, un krāsas.  Lasīt tālāk »

Krūzīšu krāsošana ar nagu lakām

Ir tik jauki dzert rīta tēju vai kafiju no īpašas krūzītes. Piedāvājam skaistu ideju, kas noderēs ne tikai nodarbēm kopā ar bērnu, bet arī skaistu dāvanu gatavošanā! Lasīt tālāk »

Darbiņš mammai un meitai: auduma rozītes rokassprādzei un citiem rotājumiem

Skaistas lietas ir iespējams radīt pašu rokām. Dažkārt vienīgi nepieciešamas zināšanas, kā vienu vai otru lietu izgatavot.  Lasīt tālāk »

3 idejas, kā dāvanā pasniegt naudu

Naudas dāvināšana vienmēr ir aktuāla. Piedāvājam dažas jaunas idejas! Lasīt tālāk »

Kafija, kapučino, latte. Iemācies un pārsteidz viesus ar perfektu dzērienu!

Varbūt esat īsti kafijas dzērienu profesionāļi. Bet varbūt līdz galam nezināt, kā pagatavot perfektu kapučino, latti vai espresso. Lasīt tālāk »