Mājīgs un gaumīgs fotostūris lielām un mazām ballītēm

Tematisks un noskaņām bagāts fotostūris ir kļuvis par neatņemamu teju ikvienas lielākas vai mazākas ballītes sastāvdaļu. Iespējas ir visdažādākās - var izmantot audumu, mežģīnes, krepapīru, mīkstās rotaļlietas, īpaši pasākumam izgatavotas lūpas, ūsas un brilles. Fotostūrī var nolikt dažādas cepures, šalles un pat kleitas.

Šodien piedāvājam izgatavot fotostūri dabiskās noskaņās, izmantojot koku un antīkus priekšmetus. Koka sienu var izgatavot no dēlīšiem, ko sastiprina kopā kā sienu. Interesanti izskatīsies, ja uz malām dēlīši katrs būs sava garuma. Kā dekorācijas var izmantot antīku galdiņu, no koka kastes gatavotu puķupodu, vecu rakstāmmašīnu, koka mucu, čemodānu, laternas ar svecītēm. 

Lai izdodas!

Foto avots: Shutterstock.com

Bērnu ballīte. Jo vairāk krāsu, jo labāk!

Kad tuvojas bērna dzimšanas diena vai kāds cits atzīmējams datums, laiks plānot ballīti!  Lasīt tālāk »

Dodam otru dzīvi: apgleznotas plates

Joprojām aktuāla ir zaļā domāšana. Ir pareizi domāt par to, kā lietām, kas savu nokalpojušas, dot otru dzīvi.  Lasīt tālāk »

Leļļu teātris no dabas materiāliem

Ja aptrūkušās idejas, ko interesantu padarīt kopā ar bērniem, varam padalīties ar jauku ideju - uztaisiet leļļu teātri no dabas materiāliem! Lasīt tālāk »

Dzimšanas dienā - liela kūka un fotosesija!

Mazuļiem, kuri sasnieguši gada vecumu, ballītes vēl neko daudz nenozīmē. Tādēļ bērna pirmo dzimšanas dienu varat atzīmēt citādāk - ar lielu kūku un fotosesiju. Lasīt tālāk »

Rudens ziedu kompozīcija soli pa solim

Ienes krāsas arī savā mājoklī!  Lasīt tālāk »