Kā izgatavot skaistu kartīti ar smiltīm un citiem dabas materiāliem

Publicēts: 28.07.2017 07:05

Šīs vasaras aktualitāte - darinājumi no smiltīm!  Izstāstīsim, kā darināt ļoti skaistu smilšu kartīti. 

Tātad, vajadzēs stingru papīru, kuru pārloka un apgriež vajadzīgā izmērā. 

Kartītes virspusi noklāj ar līmi. Uz līmes klātajām vietām uzber smiltis. Tad pagaida, kad līme nožūst. Nepielipušās smiltis nober. Tad kartīti var dekorēt ar dažādiem dabas materiāliem - pakulu aukliņām, gliemežvākiem, nelieliem kociņiem. Var izmantot no žurnāliem izgrieztus zīmējumus - putnus un ziedus. 

Kad kartītei līme nožuvusi, uzmanīgi ver vaļā un ieraksta vēlējumu jubilāram!

Foto avots: Shutterstock.com

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »

Jūra bango - uzspēlējiet iztēles rotaļu no vecāku bērnības!

Vai savā bērnībā spēlēji jautro rotaļu "Jūra bango"? Tā iederēsies bērnu ballītē, ja ir vismaz 5 spēlētgribētāji. Jo lielāka bērnu kompānija, jo jautrāk. Lasīt tālāk »

Pašuzņemto filmu festivāls

Ir vērts pārvarēt slinkumu un sarīkot īstu filmu festivālu! Proti, sarīkot filmu festivālu (vai iekļaut to kā jubilejas centrālo notikumu), kur ikviens sanākušais uzfilmē savu filmu.  Lasīt tālāk »

Cukurgailīšu vārīšana kopā ar viesiem

Salds un garšīgs, pašu gatavots kārums dzimšanas dienas ballītē iepriecinās ne tikai jubilāru, bet arī viesus. Cukurgailīšu vārīšana ir pavisam vienkārša un jūs to varat darīt kopā, lūk recepte.       Lasīt tālāk »

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »