Kartīte ar nospiestajiem ziediem

Publicēts: 22.08.2017 10:20

Glītas, pašu rokām gatavotas kartītes noder vienmēr. Mīļu apsveikumu var pasniegt skolotājai 1. septembrī, vecmāmiņai vārda dienā, nosūtīt vectētiņam pa pastu Tēva dienā. Arī dzimšanas dienas dāvanas sastāvdaļa var būt gaumīga kartīte. 

Kā izveidot kartīti ar spiestajiem ziediem? Pavisam vienkārši! Ņem kartonu vai biezāku zīmēšanas papīru un akvareļu krāsas. Papīru izkrāso atbilstoši plānotajam rezultātam. Ļauj krāsām nožūt. Tad ar PVA līmi pie nokrāsotā papīra uzmanīgi līmē jau iepriekš starp grāmatu lapām nospiestus un izkaltētus ziediņus, zāles stiebrus, lapas, veidojot zīmējumu. Kompozīciju var veidot tā, lai uz nokrāsotā laukuma paliek vieta ieraksta veikšanai, taču mūļu novēlējumu var rakstīt arī otrā pusē. 

Foto avots: Shutterstock.com

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »

Jūra bango - uzspēlējiet iztēles rotaļu no vecāku bērnības!

Vai savā bērnībā spēlēji jautro rotaļu "Jūra bango"? Tā iederēsies bērnu ballītē, ja ir vismaz 5 spēlētgribētāji. Jo lielāka bērnu kompānija, jo jautrāk. Lasīt tālāk »

Pašuzņemto filmu festivāls

Ir vērts pārvarēt slinkumu un sarīkot īstu filmu festivālu! Proti, sarīkot filmu festivālu (vai iekļaut to kā jubilejas centrālo notikumu), kur ikviens sanākušais uzfilmē savu filmu.  Lasīt tālāk »

Cukurgailīšu vārīšana kopā ar viesiem

Salds un garšīgs, pašu gatavots kārums dzimšanas dienas ballītē iepriecinās ne tikai jubilāru, bet arī viesus. Cukurgailīšu vārīšana ir pavisam vienkārša un jūs to varat darīt kopā, lūk recepte.       Lasīt tālāk »

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »