Kartīte ar nospiestajiem ziediem

Glītas, pašu rokām gatavotas kartītes noder vienmēr. Mīļu apsveikumu var pasniegt skolotājai 1. septembrī, vecmāmiņai vārda dienā, nosūtīt vectētiņam pa pastu Tēva dienā. Arī dzimšanas dienas dāvanas sastāvdaļa var būt gaumīga kartīte. 

Kā izveidot kartīti ar spiestajiem ziediem? Pavisam vienkārši! Ņem kartonu vai biezāku zīmēšanas papīru un akvareļu krāsas. Papīru izkrāso atbilstoši plānotajam rezultātam. Ļauj krāsām nožūt. Tad ar PVA līmi pie nokrāsotā papīra uzmanīgi līmē jau iepriekš starp grāmatu lapām nospiestus un izkaltētus ziediņus, zāles stiebrus, lapas, veidojot zīmējumu. Kompozīciju var veidot tā, lai uz nokrāsotā laukuma paliek vieta ieraksta veikšanai, taču mūļu novēlējumu var rakstīt arī otrā pusē. 

Foto avots: Shutterstock.com

Rudens ziedu kompozīcija soli pa solim

Ienes krāsas arī savā mājoklī!  Lasīt tālāk »

Rotu gatavošana meitas dzimšanas dienas ballītē. VIDEO

Meklē jauku ideju, ko mazās draudzenes varētu darīt meitas dzimšanas dienas ballītē? Rotu gatavošana noteikti viņām ies pie sirds! Lasīt tālāk »

Pārsteidz vecvecākus jubilejā ar neparastu dāvanu

Vecvecākiem lielas dāvanas vairs nav nozīmīgas, daudz vairāk viņi priecāsies par kopā pavadītu laiku ar saviem mīļajiem.  Lasīt tālāk »

Kā interesanti pasniegt naudu? Ideja!

Dodies ciemos un vēlies dāvināt jubilāram naudu, bet vēlies to pasniegt interesantā un pārsteidzošā veidā? Mums ir ideja! Lasīt tālāk »

Jautra āra spēle bērnu svinībām rudenī

Arī rudenī dzimšanas dienas vai vārda dienas var pavadīt rotaļājoties laukā - bērniem tikai nepieciešams atbilstīgs apģērbs. Piedāvājam jautru spēli, kuru spēlēt dažādos svētkos.  Lasīt tālāk »