Kartīte ar nospiestajiem ziediem

Glītas, pašu rokām gatavotas kartītes noder vienmēr. Mīļu apsveikumu var pasniegt skolotājai 1. septembrī, vecmāmiņai vārda dienā, nosūtīt vectētiņam pa pastu Tēva dienā. Arī dzimšanas dienas dāvanas sastāvdaļa var būt gaumīga kartīte. 

Kā izveidot kartīti ar spiestajiem ziediem? Pavisam vienkārši! Ņem kartonu vai biezāku zīmēšanas papīru un akvareļu krāsas. Papīru izkrāso atbilstoši plānotajam rezultātam. Ļauj krāsām nožūt. Tad ar PVA līmi pie nokrāsotā papīra uzmanīgi līmē jau iepriekš starp grāmatu lapām nospiestus un izkaltētus ziediņus, zāles stiebrus, lapas, veidojot zīmējumu. Kompozīciju var veidot tā, lai uz nokrāsotā laukuma paliek vieta ieraksta veikšanai, taču mūļu novēlējumu var rakstīt arī otrā pusē. 

Foto avots: Shutterstock.com

Bērnu ballīte. Jo vairāk krāsu, jo labāk!

Kad tuvojas bērna dzimšanas diena vai kāds cits atzīmējams datums, laiks plānot ballīti!  Lasīt tālāk »

Dodam otru dzīvi: apgleznotas plates

Joprojām aktuāla ir zaļā domāšana. Ir pareizi domāt par to, kā lietām, kas savu nokalpojušas, dot otru dzīvi.  Lasīt tālāk »

Leļļu teātris no dabas materiāliem

Ja aptrūkušās idejas, ko interesantu padarīt kopā ar bērniem, varam padalīties ar jauku ideju - uztaisiet leļļu teātri no dabas materiāliem! Lasīt tālāk »

Dzimšanas dienā - liela kūka un fotosesija!

Mazuļiem, kuri sasnieguši gada vecumu, ballītes vēl neko daudz nenozīmē. Tādēļ bērna pirmo dzimšanas dienu varat atzīmēt citādāk - ar lielu kūku un fotosesiju. Lasīt tālāk »

Rudens ziedu kompozīcija soli pa solim

Ienes krāsas arī savā mājoklī!  Lasīt tālāk »