Kartīte ar nospiestajiem ziediem

Publicēts: 22.08.2017 10:20

Glītas, pašu rokām gatavotas kartītes noder vienmēr. Mīļu apsveikumu var pasniegt skolotājai 1. septembrī, vecmāmiņai vārda dienā, nosūtīt vectētiņam pa pastu Tēva dienā. Arī dzimšanas dienas dāvanas sastāvdaļa var būt gaumīga kartīte. 

Kā izveidot kartīti ar spiestajiem ziediem? Pavisam vienkārši! Ņem kartonu vai biezāku zīmēšanas papīru un akvareļu krāsas. Papīru izkrāso atbilstoši plānotajam rezultātam. Ļauj krāsām nožūt. Tad ar PVA līmi pie nokrāsotā papīra uzmanīgi līmē jau iepriekš starp grāmatu lapām nospiestus un izkaltētus ziediņus, zāles stiebrus, lapas, veidojot zīmējumu. Kompozīciju var veidot tā, lai uz nokrāsotā laukuma paliek vieta ieraksta veikšanai, taču mūļu novēlējumu var rakstīt arī otrā pusē. 

Foto avots: Shutterstock.com

Spēle "Krustiņi un nullītes" no dabas materiāliem

Skaistu spēli var izgatavot, izmantojot koka ripu, plakanus akmentiņus, un krāsas.  Lasīt tālāk »

Krūzīšu krāsošana ar nagu lakām

Ir tik jauki dzert rīta tēju vai kafiju no īpašas krūzītes. Piedāvājam skaistu ideju, kas noderēs ne tikai nodarbēm kopā ar bērnu, bet arī skaistu dāvanu gatavošanā! Lasīt tālāk »

Darbiņš mammai un meitai: auduma rozītes rokassprādzei un citiem rotājumiem

Skaistas lietas ir iespējams radīt pašu rokām. Dažkārt vienīgi nepieciešamas zināšanas, kā vienu vai otru lietu izgatavot.  Lasīt tālāk »

3 idejas, kā dāvanā pasniegt naudu

Naudas dāvināšana vienmēr ir aktuāla. Piedāvājam dažas jaunas idejas! Lasīt tālāk »

Kafija, kapučino, latte. Iemācies un pārsteidz viesus ar perfektu dzērienu!

Varbūt esat īsti kafijas dzērienu profesionāļi. Bet varbūt līdz galam nezināt, kā pagatavot perfektu kapučino, latti vai espresso. Lasīt tālāk »