Kartīte ar nospiestajiem ziediem

Glītas, pašu rokām gatavotas kartītes noder vienmēr. Mīļu apsveikumu var pasniegt skolotājai 1. septembrī, vecmāmiņai vārda dienā, nosūtīt vectētiņam pa pastu Tēva dienā. Arī dzimšanas dienas dāvanas sastāvdaļa var būt gaumīga kartīte. 

Kā izveidot kartīti ar spiestajiem ziediem? Pavisam vienkārši! Ņem kartonu vai biezāku zīmēšanas papīru un akvareļu krāsas. Papīru izkrāso atbilstoši plānotajam rezultātam. Ļauj krāsām nožūt. Tad ar PVA līmi pie nokrāsotā papīra uzmanīgi līmē jau iepriekš starp grāmatu lapām nospiestus un izkaltētus ziediņus, zāles stiebrus, lapas, veidojot zīmējumu. Kompozīciju var veidot tā, lai uz nokrāsotā laukuma paliek vieta ieraksta veikšanai, taču mūļu novēlējumu var rakstīt arī otrā pusē. 

Foto avots: Shutterstock.com

Galda salvešu noformēšana. Dzīvnieku figūru tureklīši

Šī piedāvātā salvešu turētāju ideja ir universāla - atkarībā no izvēlētā dzīvnieka, dekorāciju var pieskaņot ikvienai tematiskai ballītei.  Lasīt tālāk »

Kartīte ar nospiestajiem ziediem

Glītas, pašu rokām gatavotas kartītes noder vienmēr. Lasīt tālāk »

Ballīte ar tostu! 15 labas idejas

Tosta teikšana ir ļoti skaista tradīcija, kurai ir vērts pieiet radoši un pēc iepsējas iekļaut laba vēlējumus tam, kam par godu paceltas glāzes. Ja radošais gars kur nozudis, šeit 15 labu tostu idejas! Lasīt tālāk »

Augļu kārtošana jubilejas galdam. 3 idejas

Ja jubilejas galdā plānots celt augļu plates, varat likt lietā mazliet radošuma un izveidot skaistus kārtojumus dzīvnieku formās.  Lasīt tālāk »

Kā izgatavot skaistu kartīti ar smiltīm un citiem dabas materiāliem

Šīs vasaras aktualitāte - darinājumi no smiltīm!  Lasīt tālāk »