Rudens ziedu kompozīcija soli pa solim

Publicēts: 16.10.2017 14:30

Ienes krāsas arī savā mājoklī! 

Un to var izdarīt pavisam vienkārši - izveidojot skaistu rudens ziedu kompozīciju. Pirms tam ieteicams iegriezties ziedu veikalā, kur varat iegādāties speciālu stiprinājumu, lai kompozīcija turētos pie ieplānotā groziņa, un īpašu švammīti, ko sauc par oāzi (to var piesūcināt ar ūdeni, ja kompozīcijā ir dzīvie ziedi. 

Kompozīcijas tapšanā var izmantot sausos ziedus, piemēram, salmenes, amijas, gaiļa sekstes, ežziedes, dažādas graudzāles un citas. Var izmantot arī vasarā saplūktos viršus, krāsainās rudens lapas, pīlādža zarus ar visām ogām. 

Izvēlētos materiālus sprauž oāzē un veido skaistu kompozīciju!

Iedvesmai lejupielādē pielikumu! 

Foto avots: Shutterstock.com

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »