Rudens ziedu kompozīcija soli pa solim

Publicēts: 16.10.2017 14:30

Ienes krāsas arī savā mājoklī! 

Un to var izdarīt pavisam vienkārši - izveidojot skaistu rudens ziedu kompozīciju. Pirms tam ieteicams iegriezties ziedu veikalā, kur varat iegādāties speciālu stiprinājumu, lai kompozīcija turētos pie ieplānotā groziņa, un īpašu švammīti, ko sauc par oāzi (to var piesūcināt ar ūdeni, ja kompozīcijā ir dzīvie ziedi. 

Kompozīcijas tapšanā var izmantot sausos ziedus, piemēram, salmenes, amijas, gaiļa sekstes, ežziedes, dažādas graudzāles un citas. Var izmantot arī vasarā saplūktos viršus, krāsainās rudens lapas, pīlādža zarus ar visām ogām. 

Izvēlētos materiālus sprauž oāzē un veido skaistu kompozīciju!

Iedvesmai lejupielādē pielikumu! 

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »