Rudens ziedu kompozīcija soli pa solim

Publicēts: 16.10.2017 14:30

Ienes krāsas arī savā mājoklī! 

Un to var izdarīt pavisam vienkārši - izveidojot skaistu rudens ziedu kompozīciju. Pirms tam ieteicams iegriezties ziedu veikalā, kur varat iegādāties speciālu stiprinājumu, lai kompozīcija turētos pie ieplānotā groziņa, un īpašu švammīti, ko sauc par oāzi (to var piesūcināt ar ūdeni, ja kompozīcijā ir dzīvie ziedi. 

Kompozīcijas tapšanā var izmantot sausos ziedus, piemēram, salmenes, amijas, gaiļa sekstes, ežziedes, dažādas graudzāles un citas. Var izmantot arī vasarā saplūktos viršus, krāsainās rudens lapas, pīlādža zarus ar visām ogām. 

Izvēlētos materiālus sprauž oāzē un veido skaistu kompozīciju!

Iedvesmai lejupielādē pielikumu! 

Foto avots: Shutterstock.com

Krūzīšu krāsošana ar nagu lakām

Ir tik jauki dzert rīta tēju vai kafiju no īpašas krūzītes. Piedāvājam skaistu ideju, kas noderēs ne tikai nodarbēm kopā ar bērnu, bet arī skaistu dāvanu gatavošanā! Lasīt tālāk »

Darbiņš mammai un meitai: auduma rozītes rokassprādzei un citiem rotājumiem

Skaistas lietas ir iespējams radīt pašu rokām. Dažkārt vienīgi nepieciešamas zināšanas, kā vienu vai otru lietu izgatavot.  Lasīt tālāk »

3 idejas, kā dāvanā pasniegt naudu

Naudas dāvināšana vienmēr ir aktuāla. Piedāvājam dažas jaunas idejas! Lasīt tālāk »

Kafija, kapučino, latte. Iemācies un pārsteidz viesus ar perfektu dzērienu!

Varbūt esat īsti kafijas dzērienu profesionāļi. Bet varbūt līdz galam nezināt, kā pagatavot perfektu kapučino, latti vai espresso. Lasīt tālāk »

Krāsainais ledus ūdensglāzes daiļošanai

Gan ikdienas iekrāsošanai, gan ballītes galda spilgtināšanai iesakām pagatavot krāsainus ledus kubiņus. Gatavošanas procesā varat iesaistīt bērnus, kuri noteikti būs sajūsmā! Lasīt tālāk »