Leļļu teātris no dabas materiāliem

Publicēts: 02.11.2017 21:55

Ja aptrūkušās idejas, ko interesantu padarīt kopā ar bērniem, varam padalīties ar jauku ideju - uztaisiet leļļu teātri no dabas materiāliem!

Ka to dara? Pavisam vienkārši. Izmanto tos dabas materiālus, kas mājās jau pieejami, vai arī dodaties dabā uz atrodiet nepieciešamo. Varat izmantot čiekurus, akmeņus, kastaņus, koka sprunguļus. 

Izdomājiet, kādi tēli ludziņā būs nepieciešamu, un tos arī izgatavojiet, izmantojot arī krāsas, līmi, kustīgās actiņas. Kad darbiņš padarīts, izdomājiet sižetu, saaiciniet skatītājus, un izrāde var sākties!

Dabas materiāli

Akmeņi pārtop mošķīšos. 

 

Dabas materiāliSkaistas čiekuru pūcītes. 

 

Leļļu teātra organizēšana var būt brīnišķīga jubilejas ballītes sastāvdaļa. 

Foto avots: Shutterstock.com

Krūzīšu krāsošana ar nagu lakām

Ir tik jauki dzert rīta tēju vai kafiju no īpašas krūzītes. Piedāvājam skaistu ideju, kas noderēs ne tikai nodarbēm kopā ar bērnu, bet arī skaistu dāvanu gatavošanā! Lasīt tālāk »

Darbiņš mammai un meitai: auduma rozītes rokassprādzei un citiem rotājumiem

Skaistas lietas ir iespējams radīt pašu rokām. Dažkārt vienīgi nepieciešamas zināšanas, kā vienu vai otru lietu izgatavot.  Lasīt tālāk »

3 idejas, kā dāvanā pasniegt naudu

Naudas dāvināšana vienmēr ir aktuāla. Piedāvājam dažas jaunas idejas! Lasīt tālāk »

Kafija, kapučino, latte. Iemācies un pārsteidz viesus ar perfektu dzērienu!

Varbūt esat īsti kafijas dzērienu profesionāļi. Bet varbūt līdz galam nezināt, kā pagatavot perfektu kapučino, latti vai espresso. Lasīt tālāk »

Krāsainais ledus ūdensglāzes daiļošanai

Gan ikdienas iekrāsošanai, gan ballītes galda spilgtināšanai iesakām pagatavot krāsainus ledus kubiņus. Gatavošanas procesā varat iesaistīt bērnus, kuri noteikti būs sajūsmā! Lasīt tālāk »