Leļļu teātris no dabas materiāliem

Publicēts: 02.11.2017 21:55

Ja aptrūkušās idejas, ko interesantu padarīt kopā ar bērniem, varam padalīties ar jauku ideju - uztaisiet leļļu teātri no dabas materiāliem!

Ka to dara? Pavisam vienkārši. Izmanto tos dabas materiālus, kas mājās jau pieejami, vai arī dodaties dabā uz atrodiet nepieciešamo. Varat izmantot čiekurus, akmeņus, kastaņus, koka sprunguļus. 

Izdomājiet, kādi tēli ludziņā būs nepieciešamu, un tos arī izgatavojiet, izmantojot arī krāsas, līmi, kustīgās actiņas. Kad darbiņš padarīts, izdomājiet sižetu, saaiciniet skatītājus, un izrāde var sākties!

Dabas materiāli

Akmeņi pārtop mošķīšos. 

 

Dabas materiāliSkaistas čiekuru pūcītes. 

 

Leļļu teātra organizēšana var būt brīnišķīga jubilejas ballītes sastāvdaļa. 

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »