Leļļu teātris no dabas materiāliem

Publicēts: 02.11.2017 21:55

Ja aptrūkušās idejas, ko interesantu padarīt kopā ar bērniem, varam padalīties ar jauku ideju - uztaisiet leļļu teātri no dabas materiāliem!

Ka to dara? Pavisam vienkārši. Izmanto tos dabas materiālus, kas mājās jau pieejami, vai arī dodaties dabā uz atrodiet nepieciešamo. Varat izmantot čiekurus, akmeņus, kastaņus, koka sprunguļus. 

Izdomājiet, kādi tēli ludziņā būs nepieciešamu, un tos arī izgatavojiet, izmantojot arī krāsas, līmi, kustīgās actiņas. Kad darbiņš padarīts, izdomājiet sižetu, saaiciniet skatītājus, un izrāde var sākties!

Dabas materiāli

Akmeņi pārtop mošķīšos. 

 

Dabas materiāliSkaistas čiekuru pūcītes. 

 

Leļļu teātra organizēšana var būt brīnišķīga jubilejas ballītes sastāvdaļa. 

Foto avots: Shutterstock.com

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »