Dodam otru dzīvi: apgleznotas plates

Publicēts: 07.11.2017 11:10

Joprojām aktuāla ir zaļā domāšana. Ir pareizi domāt par to, kā lietām, kas savu nokalpojušas, dot otru dzīvi. 

Viena no lietām, ko var izmantot atkārtoti, ir plates. Protams, plates joprojām var arī klausīties, taču daļa, visticamāk, būs saskrāpēta, kā dēļ skaņa vairs nav tīra un ir čerkstoša. Apgleznotas plates var kļūt par skaistu sienas dekoru vai paliktni uz galda. 

Lejupielādē pielikumu un skaties, kas nepieciešams darba procesā!

 

Foto: Agnese Gabrāne

Faili lejupielādei:

apgleznotas_plates.pdf Lejupielādēt

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »