Dodam otru dzīvi: apgleznotas plates

Publicēts: 07.11.2017 11:10

Joprojām aktuāla ir zaļā domāšana. Ir pareizi domāt par to, kā lietām, kas savu nokalpojušas, dot otru dzīvi. 

Viena no lietām, ko var izmantot atkārtoti, ir plates. Protams, plates joprojām var arī klausīties, taču daļa, visticamāk, būs saskrāpēta, kā dēļ skaņa vairs nav tīra un ir čerkstoša. Apgleznotas plates var kļūt par skaistu sienas dekoru vai paliktni uz galda. 

Lejupielādē pielikumu un skaties, kas nepieciešams darba procesā!

 

Foto: Agnese Gabrāne

Faili lejupielādei:

apgleznotas_plates.pdf Lejupielādēt

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »