Vējdzirnavas. Fantastiski gards galda dekors no vafelēm

Publicēts: 04.03.2018 10:05

Brīnišķīga ideja svētku galda rotāšanai. Un labā ziņa - šo rotājumu ballītes noslēgumā var arī apēst!

Pagatavošana ir pavisam vienkārša. Ņem vafeļu konusus un mazās, saldās vafelītes. Pie konusa ar cukura glazūras palīdzību pielīmē vējdzirnavu spārnus tā, kā redzams attēlā. Vējdzirnavas var rotāt ar krāsainām konfektēm un krāsainajām glazūrām. 

Lai radoši!

 

Foto: Pexels.com

Dzimšanas dienā sviests uz deguna - veiksmei

Dzimšanas dienā katram atnākušajam viesim jāpaņem nedaudz sviesta un jāuzsmērē uz jubilāra deguna, lai gaviļniekam visu nākamo gadu būtu veiksme.       Lasīt tālāk »

Izgatavo ballītei košu papīra karodziņu virteni! Pamācība

Krāsaini papīra karodziņi ikvienai ballītei piešķirs īpašu svētku noskaņu.  Lasīt tālāk »

Dzejoļa sacerēšana jubilāram

Sagatavojiet lielu lapu un dažādus krāsainus rakstāmos, lai bērni varētu kopīgi pierakstīt un sacerētē dzejoli. Kāds no pieaugušajiem vai arī jubilārs var izdomāt pirmo dzejoļa rindiņu, nākamo izdomā pa labi stāvošais bērns.       Lasīt tālāk »

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »