Krāsainais ledus ūdensglāzes daiļošanai

Publicēts: 14.03.2018 03:45

Gan ikdienas iekrāsošanai, gan ballītes galda spilgtināšanai iesakām pagatavot krāsainus ledus kubiņus. Gatavošanas procesā varat iesaistīt bērnus, kuri noteikti būs sajūsmā!

Un ir vairāki varianti, kā varat rīkoties: 

Krāsainus ledus kubiņus, varat iegūt, piepildot trauciņus ar košo krāsu limonādēm vai sulām – melleņu, apelsīnu, zemeņu, dzērveņu, kivi u.c.

Ja vēlaties raibus ledus kubiciņus, tos var iegūt, vienā trauciņā ielejot divu vai trīs krāsu dzērienus. Un jālej nevis uzreiz visas krāsas šķidrumi, bet pa vienam, ļaujot tiem pēc kārtas sasalt. Krāsainā ledus gatavošanai var izmantot arī pārtikas krāsvielas. 

Lai koši!

Foto: Pexels.com

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »

Jūra bango - uzspēlējiet iztēles rotaļu no vecāku bērnības!

Vai savā bērnībā spēlēji jautro rotaļu "Jūra bango"? Tā iederēsies bērnu ballītē, ja ir vismaz 5 spēlētgribētāji. Jo lielāka bērnu kompānija, jo jautrāk. Lasīt tālāk »

Pašuzņemto filmu festivāls

Ir vērts pārvarēt slinkumu un sarīkot īstu filmu festivālu! Proti, sarīkot filmu festivālu (vai iekļaut to kā jubilejas centrālo notikumu), kur ikviens sanākušais uzfilmē savu filmu.  Lasīt tālāk »

Cukurgailīšu vārīšana kopā ar viesiem

Salds un garšīgs, pašu gatavots kārums dzimšanas dienas ballītē iepriecinās ne tikai jubilāru, bet arī viesus. Cukurgailīšu vārīšana ir pavisam vienkārša un jūs to varat darīt kopā, lūk recepte.       Lasīt tālāk »

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »