Krāsainais ledus ūdensglāzes daiļošanai

Publicēts: 14.03.2018 03:45

Gan ikdienas iekrāsošanai, gan ballītes galda spilgtināšanai iesakām pagatavot krāsainus ledus kubiņus. Gatavošanas procesā varat iesaistīt bērnus, kuri noteikti būs sajūsmā!

Un ir vairāki varianti, kā varat rīkoties: 

Krāsainus ledus kubiņus, varat iegūt, piepildot trauciņus ar košo krāsu limonādēm vai sulām – melleņu, apelsīnu, zemeņu, dzērveņu, kivi u.c.

Ja vēlaties raibus ledus kubiciņus, tos var iegūt, vienā trauciņā ielejot divu vai trīs krāsu dzērienus. Un jālej nevis uzreiz visas krāsas šķidrumi, bet pa vienam, ļaujot tiem pēc kārtas sasalt. Krāsainā ledus gatavošanai var izmantot arī pārtikas krāsvielas. 

Lai koši!

Foto: Pexels.com

Darbojamies kopā ar bērnu: kuģītis viļņos

Varat ķerties pie šīs idejas realizēšanas, proti, izgatavot telpiskus kuģīšus, kas šūpojas jūras viļņos.    Lasīt tālāk »

Gatavojam sulas saldējumu ar augļu gabaliņiem!

Karstā laikā kaut kas vēss ir tieši tas, kas ir vajadzīgs. Tādēļ ķeramies pie darba un gatavojam saldētu sulu ar augļu gabaliņiem.  Lasīt tālāk »

Ideja mājas ballītei: krāsainās bumbas vannā

Burvīga ideja, ko izmantot nelielā bērnu ballītē, ja mājās ir milzīga vanna.  Lasīt tālāk »

Skaistas kartītes mazuļa mēneša jubilejas iemūžināšanai

Skaisto ģimenes brīžu iemūžināšana ir neatņemama mūsdienu dzīves sastāvdaļa. Un tas attiecas arī uz laiku, kad ģimenē ienācis jauns tās loceklis.  Lasīt tālāk »

Spēle "Krustiņi un nullītes" no dabas materiāliem

Skaistu spēli var izgatavot, izmantojot koka ripu, plakanus akmentiņus, un krāsas.  Lasīt tālāk »