3 idejas, kā dāvanā pasniegt naudu

Publicēts: 25.03.2018 10:55

Naudas dāvināšana vienmēr ir aktuāla. Piedāvājam dažas jaunas idejas!

Taurenis puķupodā

Varat izvēlēties puķupodu ar košu un pavasarīgu ziedu. Puķupodu var apsiet ar skaistu papīru un krāsainu lenti. Bet pats galvenais - veidojas taureni, kam nosēsties uz zieda. Taureni veido no divām banknotēm, ko saloka ar vēdekļa locīšanas paņēmienu. Abas banknotes sakārto un ar diegu sasien kopā tā, lai veidotos taurenis. Tam piestiprina tievu metāla stieplīti un iesprauž puķupoda zemē. 

 

Grūbu trauks

Lielisks veids, kā pasniegt monētas, ir ieslēpt tās traukā ar grūbām. Lai izgatavotu šādu dāvanu, vajadzēs glītu trauku ar skrūvējamu vāku un grūbas, ko sabērt traukā. Grūbās iemaisa dažādas monētas. Šāda dāvana ļoti piemērota ir bērniem, jo veicina skaitītprasmi. 

 

Naudas lietussargs

Vēl variants - naudu var uzdāvināt kopā ar lietussargu, to iesienot konkrētā priekšmeta iekšpusē. Kad dāvanas saņēmējs lietussargu atvērs, viņam ap galvu nokarāsies aukliņās iesietas monētas vai pat banknotes. 

Darbojamies kopā ar bērnu: kuģītis viļņos

Varat ķerties pie šīs idejas realizēšanas, proti, izgatavot telpiskus kuģīšus, kas šūpojas jūras viļņos.    Lasīt tālāk »

Gatavojam sulas saldējumu ar augļu gabaliņiem!

Karstā laikā kaut kas vēss ir tieši tas, kas ir vajadzīgs. Tādēļ ķeramies pie darba un gatavojam saldētu sulu ar augļu gabaliņiem.  Lasīt tālāk »

Ideja mājas ballītei: krāsainās bumbas vannā

Burvīga ideja, ko izmantot nelielā bērnu ballītē, ja mājās ir milzīga vanna.  Lasīt tālāk »

Skaistas kartītes mazuļa mēneša jubilejas iemūžināšanai

Skaisto ģimenes brīžu iemūžināšana ir neatņemama mūsdienu dzīves sastāvdaļa. Un tas attiecas arī uz laiku, kad ģimenē ienācis jauns tās loceklis.  Lasīt tālāk »

Spēle "Krustiņi un nullītes" no dabas materiāliem

Skaistu spēli var izgatavot, izmantojot koka ripu, plakanus akmentiņus, un krāsas.  Lasīt tālāk »