3 idejas, kā dāvanā pasniegt naudu

Publicēts: 25.03.2018 10:55

Naudas dāvināšana vienmēr ir aktuāla. Piedāvājam dažas jaunas idejas!

Taurenis puķupodā

Varat izvēlēties puķupodu ar košu un pavasarīgu ziedu. Puķupodu var apsiet ar skaistu papīru un krāsainu lenti. Bet pats galvenais - veidojas taureni, kam nosēsties uz zieda. Taureni veido no divām banknotēm, ko saloka ar vēdekļa locīšanas paņēmienu. Abas banknotes sakārto un ar diegu sasien kopā tā, lai veidotos taurenis. Tam piestiprina tievu metāla stieplīti un iesprauž puķupoda zemē. 

 

Grūbu trauks

Lielisks veids, kā pasniegt monētas, ir ieslēpt tās traukā ar grūbām. Lai izgatavotu šādu dāvanu, vajadzēs glītu trauku ar skrūvējamu vāku un grūbas, ko sabērt traukā. Grūbās iemaisa dažādas monētas. Šāda dāvana ļoti piemērota ir bērniem, jo veicina skaitītprasmi. 

 

Naudas lietussargs

Vēl variants - naudu var uzdāvināt kopā ar lietussargu, to iesienot konkrētā priekšmeta iekšpusē. Kad dāvanas saņēmējs lietussargu atvērs, viņam ap galvu nokarāsies aukliņās iesietas monētas vai pat banknotes. 

Dzimšanas dienā sviests uz deguna - veiksmei

Dzimšanas dienā katram atnākušajam viesim jāpaņem nedaudz sviesta un jāuzsmērē uz jubilāra deguna, lai gaviļniekam visu nākamo gadu būtu veiksme.       Lasīt tālāk »

Izgatavo ballītei košu papīra karodziņu virteni! Pamācība

Krāsaini papīra karodziņi ikvienai ballītei piešķirs īpašu svētku noskaņu.  Lasīt tālāk »

Dzejoļa sacerēšana jubilāram

Sagatavojiet lielu lapu un dažādus krāsainus rakstāmos, lai bērni varētu kopīgi pierakstīt un sacerētē dzejoli. Kāds no pieaugušajiem vai arī jubilārs var izdomāt pirmo dzejoļa rindiņu, nākamo izdomā pa labi stāvošais bērns.       Lasīt tālāk »

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »