3 idejas, kā dāvanā pasniegt naudu

Publicēts: 25.03.2018 10:55

Naudas dāvināšana vienmēr ir aktuāla. Piedāvājam dažas jaunas idejas!

Taurenis puķupodā

Varat izvēlēties puķupodu ar košu un pavasarīgu ziedu. Puķupodu var apsiet ar skaistu papīru un krāsainu lenti. Bet pats galvenais - veidojas taureni, kam nosēsties uz zieda. Taureni veido no divām banknotēm, ko saloka ar vēdekļa locīšanas paņēmienu. Abas banknotes sakārto un ar diegu sasien kopā tā, lai veidotos taurenis. Tam piestiprina tievu metāla stieplīti un iesprauž puķupoda zemē. 

 

Grūbu trauks

Lielisks veids, kā pasniegt monētas, ir ieslēpt tās traukā ar grūbām. Lai izgatavotu šādu dāvanu, vajadzēs glītu trauku ar skrūvējamu vāku un grūbas, ko sabērt traukā. Grūbās iemaisa dažādas monētas. Šāda dāvana ļoti piemērota ir bērniem, jo veicina skaitītprasmi. 

 

Naudas lietussargs

Vēl variants - naudu var uzdāvināt kopā ar lietussargu, to iesienot konkrētā priekšmeta iekšpusē. Kad dāvanas saņēmējs lietussargu atvērs, viņam ap galvu nokarāsies aukliņās iesietas monētas vai pat banknotes. 

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »

Jūra bango - uzspēlējiet iztēles rotaļu no vecāku bērnības!

Vai savā bērnībā spēlēji jautro rotaļu "Jūra bango"? Tā iederēsies bērnu ballītē, ja ir vismaz 5 spēlētgribētāji. Jo lielāka bērnu kompānija, jo jautrāk. Lasīt tālāk »

Pašuzņemto filmu festivāls

Ir vērts pārvarēt slinkumu un sarīkot īstu filmu festivālu! Proti, sarīkot filmu festivālu (vai iekļaut to kā jubilejas centrālo notikumu), kur ikviens sanākušais uzfilmē savu filmu.  Lasīt tālāk »

Cukurgailīšu vārīšana kopā ar viesiem

Salds un garšīgs, pašu gatavots kārums dzimšanas dienas ballītē iepriecinās ne tikai jubilāru, bet arī viesus. Cukurgailīšu vārīšana ir pavisam vienkārša un jūs to varat darīt kopā, lūk recepte.       Lasīt tālāk »

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »