3 idejas, kā dāvanā pasniegt naudu

Naudas dāvināšana vienmēr ir aktuāla. Piedāvājam dažas jaunas idejas!

Taurenis puķupodā

Varat izvēlēties puķupodu ar košu un pavasarīgu ziedu. Puķupodu var apsiet ar skaistu papīru un krāsainu lenti. Bet pats galvenais - veidojas taureni, kam nosēsties uz zieda. Taureni veido no divām banknotēm, ko saloka ar vēdekļa locīšanas paņēmienu. Abas banknotes sakārto un ar diegu sasien kopā tā, lai veidotos taurenis. Tam piestiprina tievu metāla stieplīti un iesprauž puķupoda zemē. 

 

Grūbu trauks

Lielisks veids, kā pasniegt monētas, ir ieslēpt tās traukā ar grūbām. Lai izgatavotu šādu dāvanu, vajadzēs glītu trauku ar skrūvējamu vāku un grūbas, ko sabērt traukā. Grūbās iemaisa dažādas monētas. Šāda dāvana ļoti piemērota ir bērniem, jo veicina skaitītprasmi. 

 

Naudas lietussargs

Vēl variants - naudu var uzdāvināt kopā ar lietussargu, to iesienot konkrētā priekšmeta iekšpusē. Kad dāvanas saņēmējs lietussargu atvērs, viņam ap galvu nokarāsies aukliņās iesietas monētas vai pat banknotes. 

Kafija, kapučino, latte. Iemācies un pārsteidz viesus ar perfektu dzērienu!

Varbūt esat īsti kafijas dzērienu profesionāļi. Bet varbūt līdz galam nezināt, kā pagatavot perfektu kapučino, latti vai espresso. Lasīt tālāk »

Krāsainais ledus ūdensglāzes daiļošanai

Gan ikdienas iekrāsošanai, gan ballītes galda spilgtināšanai iesakām pagatavot krāsainus ledus kubiņus. Gatavošanas procesā varat iesaistīt bērnus, kuri noteikti būs sajūsmā! Lasīt tālāk »

Vējdzirnavas. Fantastiski gards galda dekors no vafelēm

Brīnišķīga ideja svētku galda rotāšanai. Un labā ziņa - šo rotājumu ballītes noslēgumā var arī apēst! Lasīt tālāk »

Matu rota mazajai meitiņai

Ja ģimenē aug maza meitiņa, tā vien gribas gādāt skaistas kleitas un aksesuārus, lai būtu iespēja  mazo princesi pucēt.  Lasīt tālāk »

Jautrā pudeļu atrakcija atraktīvai ballītei

Šī atrakcija prasīs nelielu iepriekšēju gatavošanos, taču rezultāts no sirds iepriecinās atrakcijas dalībniekus.  Lasīt tālāk »