Krūzīšu krāsošana ar nagu lakām

Publicēts: 13.04.2018 07:00

Ir tik jauki dzert rīta tēju vai kafiju no īpašas krūzītes. Piedāvājam skaistu ideju, kas noderēs ne tikai nodarbēm kopā ar bērnu, bet arī skaistu dāvanu gatavošanā!

Kas nepieciešams? 

Krūzītekrūzes krāsošanai
pieskaņotu krāsu nagu lakas
bļoda, kurā ieliet karstu ūdeni
papīra dvielītis


Krāsošanas gaita:

Uzvāra ūdeni, sagatavo krūzes un krāsas. Karsto ūdeni ielej bļodā. Bez liekas kavēšanās ūdenī lej krāsainus nagu laku rakstiņus plānā kārtā.

Krūzīšu apgleznošanaKad tie izveidoti, izvēlas vienu krūzes punktu par centru un to liek arī izveidoto rakstiņu centrā. Krūzi groza, līdz viss pielīp tai klāt. Gatavās krūzes liek uz papīra dvielīšiem otrādāk, lai nožūst pašas.
Ja nagu lakas būs salietas biezā kārtā, tad tas viss pielips klāt krūzei. Jārīkojas uzmanīgi, lai neapdedzinātos.

 

Foto: Agnese Gabrāne

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »

Jūra bango - uzspēlējiet iztēles rotaļu no vecāku bērnības!

Vai savā bērnībā spēlēji jautro rotaļu "Jūra bango"? Tā iederēsies bērnu ballītē, ja ir vismaz 5 spēlētgribētāji. Jo lielāka bērnu kompānija, jo jautrāk. Lasīt tālāk »

Pašuzņemto filmu festivāls

Ir vērts pārvarēt slinkumu un sarīkot īstu filmu festivālu! Proti, sarīkot filmu festivālu (vai iekļaut to kā jubilejas centrālo notikumu), kur ikviens sanākušais uzfilmē savu filmu.  Lasīt tālāk »

Cukurgailīšu vārīšana kopā ar viesiem

Salds un garšīgs, pašu gatavots kārums dzimšanas dienas ballītē iepriecinās ne tikai jubilāru, bet arī viesus. Cukurgailīšu vārīšana ir pavisam vienkārša un jūs to varat darīt kopā, lūk recepte.       Lasīt tālāk »

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »