Krūzīšu krāsošana ar nagu lakām

Ir tik jauki dzert rīta tēju vai kafiju no īpašas krūzītes. Piedāvājam skaistu ideju, kas noderēs ne tikai nodarbēm kopā ar bērnu, bet arī skaistu dāvanu gatavošanā!

Kas nepieciešams? 

Krūzītekrūzes krāsošanai
pieskaņotu krāsu nagu lakas
bļoda, kurā ieliet karstu ūdeni
papīra dvielītis


Krāsošanas gaita:

Uzvāra ūdeni, sagatavo krūzes un krāsas. Karsto ūdeni ielej bļodā. Bez liekas kavēšanās ūdenī lej krāsainus nagu laku rakstiņus plānā kārtā.

Krūzīšu apgleznošanaKad tie izveidoti, izvēlas vienu krūzes punktu par centru un to liek arī izveidoto rakstiņu centrā. Krūzi groza, līdz viss pielīp tai klāt. Gatavās krūzes liek uz papīra dvielīšiem otrādāk, lai nožūst pašas.
Ja nagu lakas būs salietas biezā kārtā, tad tas viss pielips klāt krūzei. Jārīkojas uzmanīgi, lai neapdedzinātos.

 

Foto: Agnese Gabrāne

Kafija, kapučino, latte. Iemācies un pārsteidz viesus ar perfektu dzērienu!

Varbūt esat īsti kafijas dzērienu profesionāļi. Bet varbūt līdz galam nezināt, kā pagatavot perfektu kapučino, latti vai espresso. Lasīt tālāk »

Krāsainais ledus ūdensglāzes daiļošanai

Gan ikdienas iekrāsošanai, gan ballītes galda spilgtināšanai iesakām pagatavot krāsainus ledus kubiņus. Gatavošanas procesā varat iesaistīt bērnus, kuri noteikti būs sajūsmā! Lasīt tālāk »

Vējdzirnavas. Fantastiski gards galda dekors no vafelēm

Brīnišķīga ideja svētku galda rotāšanai. Un labā ziņa - šo rotājumu ballītes noslēgumā var arī apēst! Lasīt tālāk »

Matu rota mazajai meitiņai

Ja ģimenē aug maza meitiņa, tā vien gribas gādāt skaistas kleitas un aksesuārus, lai būtu iespēja  mazo princesi pucēt.  Lasīt tālāk »

Jautrā pudeļu atrakcija atraktīvai ballītei

Šī atrakcija prasīs nelielu iepriekšēju gatavošanos, taču rezultāts no sirds iepriecinās atrakcijas dalībniekus.  Lasīt tālāk »