Spēle "Krustiņi un nullītes" no dabas materiāliem

Publicēts: 16.04.2018 13:05

Skaistu spēli var izgatavot, izmantojot koka ripu, plakanus akmentiņus, un krāsas. 

Kā jau attēlā var redzēt, spēles gatavošana ir ļoti vienkārša. Piemēram, tētis, var nozāģēt apaļu koka ripu, mamma kopā ar bērniem var salasīt un apgleznot akmentiņus tik lielā skaitā, cik nepieciešams spēlei "Krustiņi un nullītes". 

Noteikti pārliecināsieties, ka šādu spēli spēlēt ir bezgala patīkami! Un šāda pašu izgatavota spēle noteikti noder, lai apsveiktu mīļos kādā jubilejā. 

Foto avots: Shutterstock.com

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »

Jūra bango - uzspēlējiet iztēles rotaļu no vecāku bērnības!

Vai savā bērnībā spēlēji jautro rotaļu "Jūra bango"? Tā iederēsies bērnu ballītē, ja ir vismaz 5 spēlētgribētāji. Jo lielāka bērnu kompānija, jo jautrāk. Lasīt tālāk »

Pašuzņemto filmu festivāls

Ir vērts pārvarēt slinkumu un sarīkot īstu filmu festivālu! Proti, sarīkot filmu festivālu (vai iekļaut to kā jubilejas centrālo notikumu), kur ikviens sanākušais uzfilmē savu filmu.  Lasīt tālāk »

Cukurgailīšu vārīšana kopā ar viesiem

Salds un garšīgs, pašu gatavots kārums dzimšanas dienas ballītē iepriecinās ne tikai jubilāru, bet arī viesus. Cukurgailīšu vārīšana ir pavisam vienkārša un jūs to varat darīt kopā, lūk recepte.       Lasīt tālāk »

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »