Ideja mājas ballītei: krāsainās bumbas vannā

Publicēts: 25.04.2018 15:55

Burvīga ideja, ko izmantot nelielā bērnu ballītē, ja mājās ir milzīga vanna. 

Vannā bez ūdens var sabērt krāsainās plastmasas bumbas, kurās var ļaut bērniem pēc kārtas riktīgi izrotaļāties. 

Vien jāatceras padomāt par drošību - lai vannas dibens neslīdētu. Un noteikti ir jānosedz vannas krāni, lai bērns nevarētu sasist galvu. Ja negribas bumbas bērt vannā, var izmantot piepūšamo baseiniņu, ko var novietot istabas centrā. 

Lai krāšņi svētki!

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »